Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de nem...

Szeretnék fogyni, de nem értek ehez a módszerhez?

Figyelt kérdés

Testsúlya

csökkentéséhez hetente *

Kalória 889,12 kcal

Szénhidrátok (55%) 489,02 kcal = 122.25 gramm

Fehérjék (15%) 133.37 kcal = 33.34 gramm

Zsírok (30%) 266.74 kcal = 29.63 gramm

Most akkor ezek alapján miket ehetek és mennyit? úgy hogy suliba is tudjak enni? :) köszi a válaszokat!


2012. okt. 8. 20:24
 1/4 anonim válasza:
én is igy probaltam fogyni, de aztan szinte maniakussa valtam.aztan a baratnom olyan vekony mint a palcika pedig nagyon sokat eszik (amikor van ott hon torta egy fel tortat bevag) es mivel nyron sokat voltam naluk en is ettem, persze nem egedz tortakat.o imadj@ a hust en meg utalom, demeggszeretette velem, valtozatosan ettem sokszor keveset.ennyi ha suliba jarsz ne probalkozz meg fogyival
2012. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég durva súlycsökkenést írtál elő ,ha heti 890kcal a megengedett. Azt hiszem egy sima táblacsokiban van vagy 2000:))))))))

Fogyni úgy fogyhatsz ,ha mellőzöd a cukrot,zsírt,kenyeret,péksütiket,krumplit,húst az étrendedből elkezdesz gyümölcsöket,tojást,halat enni illetve mozogsz. Legyen az séta,bicaj,görkori stb


Napi étrend:

Reggeli:2db kemény tojás, só,kenyér,cukor,majonéz nélkül meg 1 alma.

Ebéd: bármilyen főzelék ami zöldségből van


Vacsora:1 grépfrút



Természetesen a te dolgod. Én 30kg-t fogytam idén és csak annyit tudok mondani ,hogy bárki bármit mond mértékletességben van a dolgok kulcsa.

2012. okt. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1200 kcal alá semmiképpen ne menj orvosi felügyelet nélkül!
2012. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 2.válaszoló hogy sikerült30kg-tfogynodés mennyi idő alatt? :)
2012. okt. 9. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!