Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogy oldanátok meg a...

Ti hogy oldanátok meg a diétás étrend megőrzését?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy eddig diétáztam, mindig megpróbáltam olyan ételeket készíteni, amik diétásak. Családommal élek, ők ették a hétköznapi kajákat, anyukám készítette el, de én mindig magamnak csináltam. Rendszerint valamilyen csirke étel volt rizzsel zöldséggel. De most elköltözöm itthonról, párommal együtt bérelünk egy lakást. Mondanom sem kell, ő nem szereti az ilyen diétás kajákat, fogalmam sincs hogy hogy oldjam meg ezt.

Az hab a tortán, hogy nem nagyon tudok főzni, sőt..Amiket eddig magamnak csináltam itthon, azok is épp ehetőek voltak.

Vissza kellene állnom a hétköznapi étkezésre? Az edzéseket folytatnám ugyanúgy. De gondolom nem tudnám már leadni a maradék felesleget a hasamról, ha újra azt eszem amit régen.

Természetesen azért híztam meg, mert rengeteget ettem. És sok cukros üdítőt ittam. Ezeket a rossz szokásaimat sikerült legyőzni, már nem eszek sokat, csak amennyi elég, az üdítőkből is csak ritkán kérek.


2012. okt. 7. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Javaslom az iifym (if it fits your macros- ha belefér a makrótápanyagaidba) diétát arról szól hogy egy neked kell nemtudom hány kalória és ezt ugy osztod meg hogy 30% fehérje 40% szénhidrát 30% zsir azt hogy te ezt utána bigmacből, chipsből és kólából viszed be tökmindegy
2012. okt. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem így is lehet folytatni.

Pl magadnak csinálsz kevés olajon sütött csirkemellet valamilyen salátával, a párodnak meg kirántod a csirkemellet és esetleg sütsz hozzá krumplit. Ennyi.

Amúgy meg gyorsan tanulj meg főzni anyukádtól. Akkor nem eshetsz abba a hibába hogy minden készen vett ételt vagy bármit felfalj mert csak az van otthon, vagy egyszerűbb bemenni a mekibe pékségbe.

2012. okt. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!