Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért csak a fogyással foglalko...

Mért csak a fogyással foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Én inkább a hízásra törekednék, de ugyanolyan nehéz hízni, mint fogyni! (szerintem)

Akármennyit eszek...nem jön fel 1 kiló sem:S


2008. máj. 18. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ ám!


Pl az életkor, genetikai adottságok, férfi ,vagy nő az illető stb...


De ha a számarányokat nézzük több a fogyni vágyó, mint az aki hízni kíván. Ezt azért belátod gondolom.


Ne mozogj, egyél naponta háromszor és tömd magadba tonnaszámra a szénhidrátot meg a cukrot, talán sikerül.

2008. máj. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A túlzott soványság genetikai problémais lehet, hidd el a korházakban foglalkoznak vele, menj a háziorvoshoz és ő beutalgat mindenhova.

Itt télleg többen szeretnének fogyni, szóvál, ha kóros a soványságod orvost javaslok.

2008. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hidd el ha minden fogyni vágyótól csak pár dekát kapnál már több mint tulsulyos lennél...


mellesleg ki a vékony ki a vastag nőket szereti....

a testtömegindex meg szar... alacsony vagyok... emiatt 40 kilónak kéne lennem ??????

2008. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani hogy kukacos az aki nagyon gebe és nem tud egy dekát se hízni. Én nem állítom ezt rólad, nem tudom hogy ebből mennyi az igaz.
2008. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát...tudok hízni dekákat, de utána megint visszaesik...váltakozó nagyon! Magas, vékony vagyok...:S 15 éves és 46 kg.:S az sztem nem norma:S
2008. máj. 22. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
és milyen magas vagy?
2009. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
167 körül
2009. febr. 25. 19:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy receptkönyv hátuljában vannak nekem adataim, a kor és magasság alapján, hogy átlag mennyinek "kell" lenni.

Én 41 kg vagyok és 13 éves, 160 magas. 49-nek kellene lennem...

Neked pedig 54-nek

De sztem ez nem minden esetben van így.

2009. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jelenleg 48 vagyok...:S:S
2009. márc. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!