Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel akadályozhatnám meg...

Mivel akadályozhatnám meg hogy nagymértékű fogyással ne lógjon a bőröm?

Figyelt kérdés

leszeretnék adni rengeteg kilót közel 25-kg-ot tudom nehéz lesz és nem is egyik napról a másikra szeretném én kb 1 éven belül szeretném

mivel még fiatal vagyok 16/L

félek hogyha sikerül is lefogynom a bőröm megereszkedik, plöttyett lesz, lógni fog?

mit tehetnék hogy ezt minimálisra csökkentsem?

tudom valamennyire látszani fog, de nem szeretnék bőregérnek látszani..:D

kérlek segítsetek


2011. jún. 12. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A lényeg a lassú fogyás. Tehát ne kezdj el drasztikusan megvonni magadtól dolgokat. Szerintem először csökkents az adagon, elkezdesz fogyni, szép lassan elkezdhetsz mozogni, kizárhatod a lisztes, cukros zsíros dolgokat az étrendedből és jó lesz talán. Nem vagyok orvos, szóval ezt csak most találtam így ki, én így csinálnám, de biztos ír majd valaki okosabb, aki ért ehhez. Esetleg keress fel egy jó szakembert, hogy állítson össze neked egy étrendet.
2011. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írta is az első, szépen fokozatosan, de mivel még fiatalka vagy szerintem ezzel nem lesz problémád szerencsére.

Lényeges a rendszeres edzés, ezzel is fokozhatod a rugalmasságod, illetve a szauna is segíthet ebben (a hideg, meleg váltogatás)

2011. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadok jól leírták a dolgokat. A lógó bőr ellen mozgással segíthetsz. :)
2011. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az előzőekhez még hozzákapcsolnám a sok sok vizet
2011. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg javaslom, hogy keresd fel a háziorvosod, mert +25 kgnak akár egészségügyi háttere is lehet...+ ha háziorvos segítségével fogysz és esetleg marad lógó bőr, akkor tb-re plasztikáznak ;)
2011. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 25kgtól kell megszabadulnom 16kg már lement és egyáltalán nem lóg a bőröm. Mondjuk ez lehet csak testi adottság,mint ahogy akkora túlsúllyal sem volt narancsbőröm :) Szerintem ha lassan fogysz,sok vizet iszol semmi gond nem lesz 25kg nem igazán vészes.
2011. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25 kiló minusszal nem plasztikáz a tb csak olyan esetben ha extrém túlsúlytól szabadul meg az ember és olyan szövődményei vannak a fogyás következtében mint pl hogy megszakad a hasizomzat is, ahogy lepucolódik róla a zsír és lóg szanaszét a bőr rajta.
2011. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 évesen 25 kg túlsúly a legtöbb magassághoz extrém túlsúly, mivel még gyerek ;)
2011. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem extrém tulsuly......
2011. jún. 13. 11:37
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy és mennyi kg?
2011. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!