Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok étrendet ajánlani?

Tudnátok étrendet ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan étrendet szeretnék találni, ami bár egészséges, minden tápanyagot megad, de mégis szép lassan lehet fogyni vele, ugyanis szoptatás mellé tervezem, így túl drasztikus dolgot nem szeretnék. Mire érdemes figyelnem? Vagy ismertek bármi könyv, diétatípus stb. amit lehet nyugodtan szoptatás alatt is csinálni?

2012. szept. 30. 18:03
 1/1 anonim válasza:
Nézz utána a paleolit táplálkozásnak. Tudom, hogy sokan azonnal irtóznak tőle meg sok tévképzet, hogy csak nyers húst meg zöldséget eszik az ember...nem igaz. Én a terhesség alatt is így étkezem (nem annyira szigorúan, inkább megengedő paleolitban) és alig szedtem fel valamit, mégis minden tápanyagot megad, és lényegében annyit eszel, amennyit akarsz, nem kell éhezni. Alap: lisztes, gabonás dolgokat elhagyni (pékáruk, tészták főleg, liszt is inkább csak kis mennyiségben, ha kell, pl. rántáshoz egy kevés), cukrot elhagyni, helyette nagyon jó a nyírfacukor, amit cukorbetegek is ehetnek, attól nem hízol. Ehetsz bármilyen húst, halat (panírt ha lehet hanyagold) bármilyen zöldséggel - kivéve krumpli. Főve, sülve, wok-osan, párolva stb. Ebből bármennyit. Ez kb az alap.
2012. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!