Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen otthon is végezhető...

Milyen otthon is végezhető mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eldönteni, hogy ide vagy a sport témakörbe illik inkább. 20 éves lány vagyok, és nem önszántamból 20 kilót fogytam rövid idő alatt, sport nélkül. Korábban duci voltam, de izmos, mert rendszeresen táncoltam. Most jobban érzem magam, mert a testsúlyom ideális, de legyengültem, szeretnék formálni, de nincs pénzem kondibérletre. Olyanra gondoltam, amit itthon is végezhetek, videós tornákat, amik hatásosak ,de úgymond visszaszoktatásos felépítésű, tehát nem kemény edzéssel kezd. Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2012. szept. 27. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

fegyencedzést elkezdheted.

ez egy könyv.

6 gyakorlatból áll,minden gyakorlatnak van 10 nehézségi foka.

ez az első lépése

http://www.youtube.com/watch?v=RiMXOANTxmM

mindenki által teljesíthető.

az ismétlésszámokat,edzésgyakoriságot a könyvben megtalálod.

2012. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Norbi duci tréningjeit ajánlom, nemcsak túlsúlyosoknak való, hanem kezdő sportolóknak is. Nagy kedvencem volt még Leslie Sanson (remélem jól írtam) lépegetős tornái. Nem megerőltetőek, de csalóka, mert a torna végén érzed, hogy jól megmozgatott. Mindezeket ingyen letöltheted és 2 nm-es helyen gyakorolhatsz. Remek még a gyaloglás, konditól függően tempósan, mint aki siet valahova. Nagyon rá lehet kapni!:) Ezt lehet idővel intervallumozáshoz is használni, akár kocogással kombinálva is. Napi fél óra-óra elég, szépen fogsz haladni vele. De a klasszikus gimnasztikai gyakorlatok is jók, majd látod miket és mennyit bírsz, ezeket én köredzés formájában szoktam csinálni. Hirtelen ennyi, jó sportolást!:)
2012. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni ezeket!:)
2012. szept. 28. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Norbi tréning lelkisérült szerencsétleneknek való..

Több ezer éve Taichit és Jógát edz az, aki egészséges akar lenni. Ettől miért térne el egy 20 éves lány?

Fegyenc edzés- kitűnő erősítést.


Táplálkozás - amíg minden nap a müzli, kenyér, gabonás tejes cukros szörnyűségek mennek, egészséges és karcsú nem leszel. És ez persze a korral egyre romlik. Tehát ilyeneket nem eszünk, ez legalább annyira fontos, mint a megfelelő edzés. Igazából kicsit fontosabb is.

2012. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a videó nagyon hatásos:

http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8

Esetleg fél óra a fentiből kombinálva egy 12 perces Bodyrock edzéssel:

http://www.youtube.com/watch?v=BKXhpaxzIFA

2012. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tegnap 09:47 Köszönöm a válaszodat. Ezekkel tisztában vagyok, figyelek a táplálkozásomra is, sőt, muszáj is, mert mint írtam, nem fogyókúráztam, hanem betegség miatt fogytam 20 kilót. Most gyógyszerrel megállították a súlyomat, ami most ideális a magasságomhoz. Emiatt szeretnék, helyes táplálkozás mellett kicsit formálni, mert legyengültek az izmaim. :)

Köszönöm mindenkinek a választ!

2012. szept. 29. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak sokak azért szednek gyógyszert, mert a gabonákat, tejféléket mondják 'egészségesnek'. Na itt vannak gondok.


Izmoknak Taichi és jógán kívül egy komplexebb sajátsúlyos erősítő edzés elég. Különböző fekvőtámaszok, hasprés, láberősítés, mély hátizom edzés stb.

2012. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!