Rosszul teszem?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 60kg.idegesit a vastag combom és a hasam,bálna vagyok,nem akarok semit se enni,nem akarok egy évig fogyózni,ez a2. Nap,csak almát ettem tegnap,rosszul teszem? Sportolni nem akarok egyedül.


15/L



2012. szept. 24. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapjaiban csinálod rosszul. De annyi kérdés van erről.... nincs kedvem az ujjaimat koptatni.
2012. szept. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

pedig ha rendszeresen akarsz edzeni,akkor előbb-utóbb úgyis egyedül fogsz tudni csak,mert az emberek többsége lekopik pár hét után.


az meg hogy bosszút állsz magadon,bünteted magad,nem az én dolgom.

csináld gyerekem!

idegesíteni meg nem idegesíthet eléggé a formátlan tested,mert mégsem teszel ellene semmit.

2012. szept. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem eszel csak hízni fogsz..mert abból a kis táplálékból egyből raktározni fog a szervezeted így csak í hízás fog menni.. mozogni KELL lusta disznó vagy.. és azt várod, hogy attól, hogy otthon tespedsz a gép előtt majd hipp-hopp tökéletes alakod lesz mert csak almát eszel? BUKTA SZÉPSÉGEM...
2012. szept. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nagyon rossz csak magadnak ártasz. Hova valósi vagy? Ha oda ahova én járok én veled sportolni.
2012. szept. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
marhàra nem vagyok lusta,mindigbmozgok ha kell,de igy egyedül mit tudnék sportolni?ritkàn gèpezek,nem kèrtem,hogy letàmadjatok,inkàbb segitsetek
2012. szept. 25. 09:44
 6/9 anonim válasza:
Az ,hogy alig eszel valamit önmagában nem segít.Ha fogyni is akarsz reggelit,ebédet és vacsorát minden képpen egyél.jelentkezz valamilyen sportra,vagy legalább napi 30percet fuss ,nem azt monsom ,hogy sprintben fusd le az egészet ,hanem lazán,kocogva.
2012. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi végre,kocogni megprobálom,de mások is szoktak egyedül?
2012. szept. 25. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, az emberek csakis falkaban szoktak futni, mert kulonben cikiiiiii.

uramisten, most az erdekel hogy ne legyel hajas, vagy az hogy mi ciki es mi nem????

2012. szept. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy ciki,csak jobb lenne valakivel,de elmegyek énegyedül is.
2012. szept. 30. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!