Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul teszem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul teszem ha megcsalom a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasim. Kb 2 hónapja vagyunk együtt. Annyira nem helyes, de szeretem. Megismerkedtem egy fiúval aki viszont nagyon helyes. És tetszem neki. És tiszta mázli mert én nem szoktam ilyen helyes pasikat kifogni.. Most titokban elkezdtünk járni. Szerintetek rosszul cselekedtem.?
2012. aug. 31. 04:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Rosszul, és számíts arra, hogy itt sokan lefognak k.rvázni téged. Szakítani kellett volna a fiúval, mert ez így nem tisztességes. Szégyelld magad!
2012. aug. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszolónak igaza van. Amugy meg remélem hogy majd te is két szék közül a földre esel!

(és most lepontozhatsz mert rosszándékú vagyok :D)

2012. aug. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem qrvázlak le, mert nem írtad pénzér akarod e magad b.szatni, de hogy egy nagy ri.anc vagy az biztos. Egy aljas mocsadék. Hagyd ott a barátod. Többet érdemel egy ilyen gerinctelen hulladéknál mint amilyen te vagy!
2012. aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nos leányom, előre leszögezem, hogy nem ismerlek, meg nem ismerem a te dolgaid. Lehet hogy helyes az a pasi, de a büdös életben nem fog annyira szeretni, mint a másik srác. Szegénynek csak összetöröd a szívét... De, ha az első srác egy tapló bunkó, az utóbbi meg jóképű + kedves is, akkor végül is jogos, hogy félrelépsz.
2012. aug. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján lehetsz vagy 12 éves.

Igen, rosszul teszed, inkább hagyd ott.

2012. aug. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a jó-rossz dolog relatív, de hogy egy selejt ember vagy, az tuti.

Remélhetőleg kamatostól visszakapod majd az élettől.

2012. aug. 31. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem teszed rosszul, azzal légy akit szeretsz.

Én is helyes vagyok ám. :)



29/F

2012. aug. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Neked mégis milyen degenerált értékrended van, hogy ezt a kérdést feltetted?? Szerintem meg kib@szott nagy mákja van a pasidnak hogy kiderül (idővel) hogy egy lánctalpas ribanccal keveredett össze.
2012. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, semmi mást ne csinált, csak gondolj bele, neked rosszul esne fordított helyzetben? Ha kiderülne, hogy a barátod már egy ideje mással is kavar? Ugye rosszul? Akkor a kérdést meg is válaszoltuk.
2012. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szerintem nagyon jól csinálod!

Hagyd, hogy a helyes srác párszor levarrjon.

Aztán eldicsekedik a haverjainak, ami után egyértelmű, hogy a barátod is megtudja.

Kiakad, kidob, és mindenkinek elmondja, mekkora rihe vagy.


Ekkor szépen egyedül maradsz, és mire elfelejti a környék, mekkora ribi vagy, addig lesz időd elgondolkodni, hogy mennyire teszed rosszul, ha megcsalod a barátodat két hónap járás után.

A szegény srác meg minél kevesebb időt pazarol rád, annál hamarabb talál egy rendes lányt.

A jóképű meg újabb rovátkát húzhat, tehát ő is megkapta amit akart.

A környék minden fiúja tudja majd, hogy egy könnyen kapható cafka vagy, úgyhogy ha nem akar hosszan udvarolni, csak kipróbálna a szexet, akkor téged keressen.

Neked meg hirtelen lesz egy csomó érdeklődőd, akik között biztos lesz nagyon helyes, meg kicsit helyes is, és mind jól levarrhatnak. Így végső soron te is megkapod, amit akarsz.

2012. aug. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!