Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul teszem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul teszem ha megcsalom a barátom?

Figyelt kérdés
Szóval van egy pasim. Kb 2 hónapja vagyunk együtt. Annyira nem helyes, de szeretem. Megismerkedtem egy fiúval aki viszont nagyon helyes. És tetszem neki. És tiszta mázli mert én nem szoktam ilyen helyes pasikat kifogni.. Most titokban elkezdtünk járni. Szerintetek rosszul cselekedtem.?
2012. aug. 31. 04:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy qrva nagy rib*nc vagy :)

Azaz megcsalod a barátod mert a másik fiú helyeseb....-.-

Gondolj bele hogy van egy barátod akit nagyon szeretsz es nem akarsz elveszteni!Nah ez a barátod megcsal....

Milyen érzés lenne? Ugye szar!

Nah most jól megcsináltad szegény gyereknek.....

2012. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb szakítani a régebbi barátoddal? Ilyen gerinctelen egy embert, mint te! Szegény barátod! Sokáig tartott a hűséged a barátod iránt. A lehető legrosszabbul cselekedtél! Te sem lehetsz valami iq bajnok, ha megkérdezed, hogy rosszat tettél-e. Képzeld csak el fordítva a helyzetet, ha a barátod tenné ezt veled. Neked jól esne?
2012. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
jah elég rosszul.. bár te tudod...
2012. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Ekkora egy kib@szott ri...ot mint te anyukám, nem láttam. 2 hónap járás után megcsalni a barátod...remélem kiderül és kidob mint egy olcsó rongyot...

2 hónap után az ember arra vágyik, hogy a szerelmével legyen nap mint nap, nem arra h másik f.sz után szaladjon...

2012. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

de tényleg...mér nem szakitasz a barátoddal, ha már jártok az ujjal?? légy azzal, akivel akarsz...de azért lehetnél tisztességesebb is...lehetne ezt normálisan is csinálni...különben is minek neked két fiu?? nem lenne fáraszto?? azt már meg se emlitem, hogy mit érezhet a másik fél........azt már ugyis leirták előttem jopárszor....szakits a másikkal aztán kezdj bele az uj kapcsolatba...

24L

2012. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Gyerekek, igy kényelmes neki, miért szakitana a sráccal?

A véleményemet meg leirták elöttem páran.. Köszönöm:)

2012. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, szereted a pasid de ő annyira nem helyes viszont van egy másik akit nem szeretsz de vele csalod a párod mert helyes? Te hülye vagy? Mi a f@szért csalod ha szereted te idióta!? Am. igen rosszúl cselekedtél ebbe a szituba szerintem te egy utolsó gerinctelen sz@r alak vagy!
2012. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ordask*rv@! :)
2012. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

te is tudod hogy nem helyes amit teszel, ha nem így lenne, nem tetted volna fel a kérdést. szakítanod kellene a másik fiúval. úgy lenne tisztességes.


az ilyen típusú lányok érdemlik meg hogy később majd, egy olyan pasi csalja meg őket akibe őrülten szerelmesek.


egy csók, botlás még belefért volna, de az hogy jársz is a másikkal az már durva.


nem értem a mai fiatalokat. én 26 éves házas nő vagyok. sem a másfél éves kapcsolatunkban, sem a házasságunk eddigi 9 hónapja alatt meg sem fordult a fejemben hogy másik pasival legyek. nem is értem hogy van gyomra ehhez egyeseknek....

2012. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!