Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok így diétázni?

Hogyan tudok így diétázni?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok és be vagyok fizetve menzára. Az összes diétában olyan dolgok vannak, amik nincsenek a hűtőmben. A menzán pedig állandónan szénhidráttal tömnek.... Ha saját lakásban élnék biztosan tudnék diétázni, de így hogyan?
2012. szept. 17. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kollégista vagyok és megfőzöm előre az egész heti ebédem (3nap nekem a suli egy hétre) Nem kell a hűtőbe olyan sok minden megveszed az alapanyagokat összedobod és kész. Ezenkívül csak sonkát meg uborkát tartok a kolis hűtőben ha nem lopják el :D
2012. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha meg van a kaja fizetve akkor illik is megenni, egy adag ebédtol nem hizik el az ember akarmi is az, tehat nyugodtan edd amit adnak, de probald akkor a tovabbi vagy reggeli energiabevitelt az ebédhez igazitani..illetve ott a sport is, sokat segít!!!
2012. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha gimis vagy akkor 23:40-kor hetfoni napokon mar aludnod kellene.
2012. szept. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oke, koszi!

Utolso valaszolo: Nem ezt kerdeztem, de kossz a kioktatast.

2012. szept. 18. 04:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm, nekem gimi koliban:

-menzás kaja: tele szénhidráttal, és egészségtelen vacakokkal (menza=reggeli, ebéd, vacsora)

-hűtőből mindent (szó szerint mindent, még az ásványvizet is) ellopták

-a konyha felszereltsége: 1 mikró és 1 melegszendvicssütő...


Itt is van gond...

2012. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Hali!

Gatyát felkötni, mert nem fogok mellébeszélni. Lehet nehezen emészthető lesz..

Megpróbálom a nagybetűs mondat kezdést is, sokaknak a kisbetűk miatt nem volt hiteles, amit írtam. És emiatt rosszul is aludtak, ezt pedig nem akarom..


Nem kell diétázni, ilyen egyszerű. Úgy sem fogod grammra számolgatni miket eszel, ez nem életszerű - ez egy életmód, ami fölösleges.

Gimiben sz.ar kaját fogsz kapni, ezt te is tudod, én is megmondom, és ezen nem lehet pár évtized alatt változtatni. Ha a tested, anyagcseréd olyan, akkor a sok szénhidráttól zsíros is leszel, aki nem hízik (még, ennyi idősen) annak is egészségtelen. Ez van, köszönjétek meg a világnak, az országnak. Majd később fogsz egészségesen enni, tanulj és dolgozz úgy, hogy legyen pénzed húsra, zöldségekre, gyümölcsökre. HAL húsra is.


Mert igen, ha ezeket eszed ellenben az olcsó gabonákkal, tejjel akkor egészséges lesz a tested is. Minden szénhidrát, még a "teljes őrlésű" gabonák keményítője is szép lassan tönkre vágja a hasnyálmirigyet, keverve a sok cukrozott termékkel, üdítőkkel, édesítőkkel megkapjuk a sok elhízott, cukorbeteg embert. Ezt kerüld el, majd amikor lesz rá lehetőséged.

Na, milyen kulturált voltam, nem?

2012. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2012. szept. 19. 06:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!