Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves vagyok és le akarom...

14éves vagyok és le akarom adni a fölösleges kilókat. De mivel nyár van mindig fagyizok meg mekizek és így pl. nem tudok diétázni. Itthonra mit javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen tornagyakorlatokat végezzek és mennyit? (hasról, combról és fenékről kéne eltűntetni), de van itthon futógép is, szóval azon 40perc is jó lenne?
2012. jún. 26. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válaszod....csak olvassad el....
2012. jún. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz,akkor a mekis kaját elfelejtheted, kivétel a kertész saláta,cézár saláta..A futó gép jó lesz,plusz még az aerobic is hatásos.(+ a youtubon sok tornavideó van)
2012. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ajánlom Rubint Réka dvd-jét, főleg az Add önmagad 2. részét. jól megizzaszt, én már 1 hét után éreztem magamon a változást. a neten is fent van valahol, le lehet tölteni. a futógépen is jó 40 perc, de ha többet is tudsz csak nyugodtan, nem fog megártani. ha mindig mész a mekibe, akkor a hamburger meg kóla helyett vegyél salátát meg ásványvizet. a fagyizóban meg kérj csak 1-2 gombócot (inkább gyümölcsöset, ne csokisat), és ne tölcsérben hanem pohárban. sok sikert neked:)
2012. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 ivanka1997 válasza:
Szia én is 14 éves vagyok. Nekem könnyű dolgom van mert cukorbeteg vagyok, azonban nagyon egészségesen élek. Én a helyedben ha esetleg hason nagyon sok van akkor reggelente 10-100-ig terjedő hasizmot csinálnék és rendszeresen eljárnék futni. A másik hogy a McDonald-ot felesdj el mert nagyon zsíros!!! Egyél két hónapon át csak gyümölcsöt és rendszeresen reggeliz ebédelj vacsorázz keveset és laktatót...És ez egy jó tanács: a termékek hátoldalán van étrend táblázat, ott mindig a szénhidrátot figyeld hogy az alacsony legyen!!!
2012. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"De mivel nyár van mindig fagyizok meg mekizek"

Cöhh... Akkor dagadt maradsz!

2012. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mekibe évente 2szer járok, akkor is nyáron és ezt nem azt jelenti hogy folyok a hájtól mert egyáltalán nem...

Akik meg normálisan segítettek köszönöm:)

2012. jún. 26. 22:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Most akkor vagy hazudsz, vagy szimplán hülye vagy.
2012. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi nem világos azon hogy egy kibeb.szott önbizalomhiányos csajvagyok és szeretnék szebb alakot és CSAK ÉRZÉKELTETNI AKARTAM HOGY NE DIÉTÁT ÍRJANAK HANEM PÉLDÁUL TORNA GYAKORLATOKAT. de oké akkor egy hazudós hülyevagyok;)
2012. jún. 26. 23:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye vágod hogy ha tornázól attól még nem fogsz fogyni ha több kalóriát viszel be mint amennyit nem közben elégetsz vagyis diétázni kell...
2012. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nap*
2012. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!