Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves vagyok és le akarom...

14éves vagyok és le akarom adni a fölösleges kilókat. De mivel nyár van mindig fagyizok meg mekizek és így pl. nem tudok diétázni. Itthonra mit javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Milyen tornagyakorlatokat végezzek és mennyit? (hasról, combról és fenékről kéne eltűntetni), de van itthon futógép is, szóval azon 40perc is jó lenne?
2012. jún. 26. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A futópad nagyon jó, hogy van otthon, min. 40-45 perc kellene naponta ahhoz, hogy beinduljon a zsírégetés. Mekiben meg egyél McFreeze-t csak 135 kcal van benne (a tölcséresben öntet nélkül!!). A tölcsér kb. 20-23 kcal mérettől függően (fagyizóban dolgozom). ;) Viszont az öntet mind a fagyi, mind a saláták esetében jelentősen megdobja a kcal számát.:S
2012. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 ivanka1997 válasza:
Én már nem bírok azzal többet segíteni hogy mindennek az alapja a szénhidrát...Semmien diéta nem szokott beválni , mert úgy is elkallódik egy idő után, ez a tornagyakorlatra is érvényes... Még egyszer: minden termék hátoldalán van táp érték táblázat: ott a szénhidrátot kell nézni hogy 100g termékben menyi van. Kicsit számolsz és nagyjából úgy egyél ebédre 60-80 g szénhidrátot. Ergo Milka csoki felejtős, mert egy táblában 50-60 g szénhidrát van
2012. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én nem rég döntöttem el, hogy kicsit fogynom kellene. Én 17 vagyok de fogalmam sincs milyen diéta kellene a tornagyakorlat mellé...Annyit teszek, hogy kicsit kevesebbet eszek,de ez sztem nem valami jó. Fagyizni si kevesebbet fogok. Nem, tudja valaki megmondani, hogy két gombóc fagyi ledolgozásához mennyit kell mozogni. P. mennyit futni, vagy mennyi gyakorlat?:D
2012. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
1gombóc fagyi pl. legyen (túlzok) 100kalória én 20perc alatt futok le 100kalóriát szóval érted azért..:|
2012. jún. 30. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!