Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Fogyókúrás a mai...

S. O. S! Fogyókúrás a mai kajám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Reggeli:3 dl 1,5%-os tej 50 g kakaós győri édes keksz(teljeskiőrlésű fajta)

Tìzòrai:1 rozs zsemle,3 szelet sonka,1tojàs

Ebéd:2 tojás,1 őszibarack,2 alma,1 db 28 grammos marcipános-alkoholos-szilvàs csoki 50%-os csokival bevonva

Majd még:

Uzsonna:22 dkg csirkemell gombàval és paradicsommal

Vacsora:100 gramm sovàny tùrò,1 fehérje shake

Fogyòkùràs?Fogok fogyni,ha ìgy csinálom?

Szerintetek ezeken kìvül ehetek még egy rozs zsemlét,2 szelet vékony trappistàval vagy 50 gramm barnarizst,vagy inkàbb ne?Ha igen,akkor inkàbb melyiket?A napi alapanyagcserém szetint 1500 kcal kell nekem.

A vàlaszokat köszönöm előre!


2012. szept. 10. 16:21
 1/4 anonim válasza:
Ha minden nap van ezekre pénzed akkor le fogsz fogyni és még nagyon egészségesen is étkezel mellette. Remélem kitartó vagy és sok sikert ! :)
2012. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!;-)

Ùgy vagyok vele,hogy most a fogyòkùra alatt inkább másra nem nagyon költök,csak legyen "normàlis" kajám.:-P

2012. szept. 10. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó

én a reggelire enném 1rzs zsemle, 3sz sonka, 1db tojás és vmilyen zöldség és 2dl tej

tízórai gyümölcsök

ebédre meleget ennék az tuti, pl gombás-paradicsomos csmell rizzsel v főzelékkel v főtt krumplival

uzsonna túró almával

vacsora 2db tojás zöldségekkel

pótvacsi turmix


győrit felejsd el

2012. szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A győri édes tele van nyomva cukorral sajnos.

A csoki ebédnél az felejtős kéne, hogy legyen.


Ami pedig nagy hiba...a gyümölcs a közhiedelemmel ellentétben baromi rossz kiegészítője a fogyókúrának, mert a fruktóz egyből megy a májba, az meg ha tele van (50g CH) akkor a többi megy zsírba. De a fruktózzal egyébként se nagyon tud mit kezdeni a szervezet, ritka szar szénhidrát. Napi max 1 gyümölcs, az is legyen avokádó ha mód van rá.

2012. szept. 11. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!