Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz volt a mai kajám?...

Rossz volt a mai kajám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Miután felkeltem ettem 1 szelet rozskenyeret(kb 13 dkg),amin volt 2 tojás meg 3 szelet sonka.

Rá 1,5 órára ettem kb 15 dkg görögdinnyét.

2,5 óra múlva ettem 8 dkg barnarizst,10 dkg csirkemellet,kb 15 dkg gombát,25 dkg bondulellés kukoricával.

Ma még fogok inni edzés után egy fehérje shaket,aztán rá kb fél órára meg még eszek majd 10 dkg csirkemellet paradicsommal.

Nagyon rossz ez így?Nagyon sok benne a szénhidrát,vagy még fogyókúrás?

A normális válaszokat köszönöm!:)


2012. aug. 26. 23:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért eszem majd még edzés után is,mert kb 3:00-3:30kor fogok feküdni.
2012. aug. 26. 23:07
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem halsz bele
2012. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kukoricát mellőzd...
2012. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért mellőzzem?Az is zöldség,nem?:)
2012. aug. 26. 23:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Puffaszt és van benne keményítő,nagy szénhidrát forrás!
2012. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem fogsz lefogyni,ha ilyen későn fekszel,azt ugye tudod?
2012. aug. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi.:)Szerinted akkor mit egyek helyette?

És akinek éjszakai műszakja van pl?Ugyanúgy eszem,mint napközben,3 óránként,illetve alvás előtt 2 órával már nem eszem.Egyébként 1 hét és suli,akkor már nem fogok ilyenkor feküdni,hanem legkésőbb 11-kor.:P

2012. aug. 27. 01:23
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem jó, bár nekem kicsit kevés lenne de ha te ezzel jól laksz akkor teljesen helyén van

amúgy szerintem egy kicsit túl reagálod mert nagyon sok a szám figyeled hány deka, hány szelet mikor mit, ez persze jó de azért figyelj arra is hogy ne ez legyen életed központja

2012. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz kukoricát, mivel a keményítőt nem tudjuk teljes egészében megemészteni (nem vagyunk sertések), a megemészthetetlen keményítő pedig rostként funkcionál.
2012. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!