Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen volt a mai kajám?...

Milyen volt a mai kajám? Egyek még?

Figyelt kérdés

16-kor keltem,mert tegnap hajnalban értem haza.

Ettem 1 szelet rozskenyeret 4 szelet sonkàval,2 tojàssal.

;1 nagyobb barackot.Ezenkìvül 10 perce kb 6 dl(2 csurig tányér) húslevest kb 5 dkg tésztàval,6-7 dkg sárgarépàval meg 6-7 deka csirkemellel.

Elég fogyòkùrás volt?Egyek még valamit?Esetleg mégegy tànyér levest edzés utàn?


2012. aug. 25. 21:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy egy fehérje shaket még tuti iszom edzés után.
2012. aug. 25. 21:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, ha 4-kor keltél, nem 10-kor fekszel, hanem éjjel 2 körül. Ha már nem vacsorázol, legalább az ebédedet fejezd be, mert a leves az nulla.
2012. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 poiu ***** válasza:
100%
Te dekázod a sárgarépát? Valamit nem csinálsz jól...
2012. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem dekázom.Csak sacc/kb mondtam,hogy mit ettem ma.:-)
2012. aug. 25. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz.. csak kevés a gyümölcs/zöldség.
2012. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ettem még egy tál ugyanilyen levest,1 szelet puffasztott rizst rá 1 szelet sonkát és sajtot. :-D

Egyébként köszi a válaszokat.;-)

2012. aug. 26. 01:56
 7/9 A kérdező kommentje:
*tettem.(1. mondat)
2012. aug. 26. 01:57
 8/9 poiu ***** válasza:
Te saccolod a sárgarépa súlyát? Valamit rosszul csinálsz :-). Javaslom sokkal, sokkal több zöldséget egyél. Elsősorban zöldleveles zöldséget, tömd magad telis tele, hogy ne éhezz. 1 szelet kenyeret, 5 dkg tésztát szerintem nem is érdemes enni, elhagyhatod (mert rövid időre csúcsra járatod a vércukor szintet és annak lezuhanása után iszonyú éhes leszel. A leves nagyon jó. Csirkemellből szinte akármennyit ehetsz. Akkor eszel jól, ha nem érzel utána se éhséget, se telítettséget.
2012. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi.:-)

De ha rozskenyeret eszem,az nem alacsony gi indexű,és sokàig szìvòdik fel,nem mint a fehérkenyér?=-O

2012. aug. 26. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!