Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig milyen volt a mai...

Eddig milyen volt a mai kajám? Mit egyek vacsorára?

Figyelt kérdés

Eddig 2 kocka rakott káposztát ettem, 1 szelet kenyeret, egy almát, meg egy narancsot.

Ez így milyen volt?

És mit egyek vacsira? Ma 20 percet szeretnék kocogni.


2012. febr. 11. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Kevés, de rossz.

Bohóckodással nem lehet fogyni. Tervezd meg az étrended és készísd is el grammra pontosan, ha komolyan gondolod a témát.

2012. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fehérje, fehérje, hús, hús!
2012. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Krisz85 ***** válasza:
Ez sajnos elég gyatra étkezés. Utána kéne olvasni egy két dolgonak, nem érzed úgy?
2012. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utánnaolvastam, köszönöm szépen. :)

Sajnos nem tehetem meg hogy percre és grammra pontosan ekkor és akkor ezt meg azt egyem, főleg nem tehetem meg azt hogy sokat vacakoljak az ilyen olyan méregdrágán kapható egészséges ételek elkészítésével.

Engem csak az érdekelne, hogy ez mennyiségileg milyen?

És hogy mit egyek vacsorára? (igazából csak valami szendivcset, rakott káposztát, csokis müzlit, gyümölcsöt tudok...)

2012. febr. 11. 16:40
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez eddig jó. Esetleg húst/felvágottat zöldséggel, abonettel ehetnél.
2012. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2012. febr. 11. 16:54
 7/13 Krisz85 ***** válasza:
22%
Ha tudnád, hogy mennyire nem drága egészségesen étkezni...., akinek meg nincs rá ideje, annak igénye se legyen rá...
2012. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Nöljél már fől kisfiam.
2012. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mennyiségileg nagyon kevés, de a minőség meg mindennél fontosabb (lenne). Ha nincs időd lefogyni akkor nincs ,te tudod.

Ha ezt folytatod akkor is fogyhatsz, ha sok a felesleged akkor akár zsírból is valamennyit. De hogy előrébb leszel az nem biztos, lehet csak az egészségedet játszod el ha huzamosabb ideig ennyit eszel.

2012. febr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zöldséget, gyümölcsöt evett többek között. Nem értem, mit rinyáltok!
2012. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!