Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig milyen volt a mai...

Eddig milyen volt a mai kajám? Mit egyek vacsorára?

Figyelt kérdés

Eddig 2 kocka rakott káposztát ettem, 1 szelet kenyeret, egy almát, meg egy narancsot.

Ez így milyen volt?

És mit egyek vacsira? Ma 20 percet szeretnék kocogni.


2012. febr. 11. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem érted akkor valahol olvass utánna mi kell a zsírvesztéshez. Annyit azért elmondok hogy nem koplalás egy kevés szarminőségű szénhidráttal.
2012. febr. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, azon kívül hogy megkaptam százszor hogy rosszul eszek, attól még nem lettem semmivel sem előrébb. :)
2012. febr. 13. 13:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy rendesen megérsd, átlásd, tudd hogy mi miért van 6000oldalt kéne magyarázni.És gongolom ezt senki nem válalja be hogy feleslegesen elmagyarázza ha úgysincs időd 3óránként enni meg úgysem tudod grammra kiméregetni a dolgokat, meg úgysincs rá pénzed.

Persze röviden leírhatom mit hogy kell, de magyarázat nélkül sem azt nem látod miért ez az egyetlen járható út, lehet hogy személyreszabni se jól sikerül illetve rengeteg tévhit meg apróság van ami miatt elcsúszhat az egész.


feldolgozatlan élelmiszerekből kell megoldani a kaját, soványhús ,tengeri hal, soványtúró, tojás, zöldségek ,rizs ,zabpehely, krumpli, olajos magvak.(TK kenyér, kefír, gyümölcsök is beleférnek). cukrot, fehérlisztet és a telített zsírt kerülni kell. napi 5-6étkezés, 2gramm /testsúlykg fehérje, 2gramm / testsúlykg szénhidrát és energiaigénytől függően 20-50g telítetlen zsír egyenletesen szétosztva. minimum 3 liter víz, vitaminok sem ártanak. Legalább minden második nap mozogni kell.

Nagyon tömören ennyi.

2012. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!