Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Hány...

Nagyon kövér vagyok? Hány kilónak néztek és hányat kéne fogynom? (168 cm,20/L)

Figyelt kérdés

[link]

(Bocsánat a képminőségért és a ,,szerkesztésért" , 2 perces Paint-munka volt...:D)


2012. szept. 7. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
65-67-nek nézlek, és szerintem ha 5-7 kilót lefogynál, bomba lennél. de ezt sport mellett tedd
2012. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Körülbelül 130-150kg! Hol vetted ezt az elegáns rucit?
2012. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Én azért szúrnálak így is, ha ez megnyugtat.


Ha ezt kérdezed, valószínűleg fogynod kell ezt kicsit. Hogy mennyit? Pont annyit, hogy amikor tükörbe nézel, már nem érzel indíttatást, hogy minket kérdezgess. Meglepő, ugye?

2012. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, de egy kis sporttal a pocak lemenne és feszesebb is lehetnél. Így az a néhány kg is eltűnne, ami feltehetőleg zavar Téged. Fogadok, felöltözve kitűnő a hatás most is (és így sem durva!)

Szerintem olyan 63 kg lehetsz egyébként.

2012. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen magas vagyok és kb. ilyennek látom magam, mint te és 55 kg vagyok, tehát ennyire tippellek.
2012. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70-73kg
2012. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem vagy kövér,csak a testösszetétel nem jó.

satnya izomzat,és túl magas testzsír.

ezt kellene megfordítani.

edzéssel izmokat-formás idomok-szerezni,aztán ha megvan,szépen lepucolni róla a zsírt.

2012. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66kg lehetsz szerintem. Nem vagy kövér, de ha nem érzed jól magad leadhatsz még egy pár kilót, neked kell érezned egyébként...
2012. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!