Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Bővebben lent.

Miért nem fogyok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 67 kg. Minden nap minimum 30 percet, de van hogy 1 órát is futok, felüléseket is szoktam csinálni, diétázok, megiszok minimum 2 L vizet. Majdnem 2 hónapja csinálom, és abszolút semmi. Mitől lehet ez? Be fog egyáltalán indulni a fogyás valamikor?

2012. aug. 28. 13:47
 1/9 anonim válasza:
45%
Szia. én 160cm vagyok és 68ról indultam. Három hete csinálom, hogy nem eszek kenyeret,tésztát, krumplit,rizst. Helyette eszem pl csirkemellfilét sok sok zöldséggel. Veritas gold bubimentes vizet és zöld teát iszom. minden reggel 30-60percet tornázom internetről lenézett gyakorlatokat. Ásványvizet van h egy nap 4,5liter lemegy. jó a veritas gold mert lúgosít enyhén, a zöld tea szintén. szerintem ennek a kettőnek köszönhetem h 3 kg már lement, ma mértem és 65vagyok. Cukrot csak a reggeli kávéba rakok mert nem birom meginni nélküle. Jah és h könnyebben kibírjam: kiraktam a hűtőajtóra egy karikatúrát magamról meg egy 7 évvel ezelőtti képet ahol jó vékony vagyok és odaírtam h LE AKAROK FOGYNI :D Cél 57kg. Mikor rámjön az ehetnék meglátom a hűtön a képet és elcsámcsogok egy répát! Érdekes de nem is hiányzik a zabálás. No zsír, no cukor! Nekem eddig ment remélem ezután is ilyen iramban olvadnak a kilók. Kitartást és a cél lebegjen a szemed előtt!
2012. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zöld teát én is iszok, és abba is cukor helyett édesítőszert rakok, szóval tényleg semmi cukor. :D Nem fogom feladni, bár nyár végére terveztem hogy leadok 10 kg-ot, de nem jött össze. :(
2012. aug. 28. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 163 cm vagyok és 66,7 kg voltam mikor elkezdtem az életmódváltást. Nekem a célom az 54 kg. Én most 64,1 kg vagyok. Az én módszerem is hasonló. Semmi: kenyér, pékárú, tészta, krumpli, rizs, zír. Cukor reggel nekem is van a kávémban, de már nem 3 csak kettő, néha másfél, de azon kívül semmi édesség. Én Béres Alexandra legjobb formád dvd-re tornázom reggelente, utána hideg-meleg vizes váltó zuhanyt veszek. Lefekvés előtt 3 órával már nem eszek. Ez úgy tűnik kezd beválni, remélem október végére sikerül elérnem az álom alakot.
2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ennek ellenére sem fogysz, akkor valamit rosszul csinálsz, utána kell nézned és változtatnod. Én 164cm vagyok és 77kg-ról fogytam le 55kg-ra (persze még nem hagytam abba). Én az elején teljes mértékben kizártam a cukrot, lisztet, élesztőt,alkoholt meg minden ilyesmit. Miután lement az első 10kg azután elkezdtem tudatosan enni. Reggel mindig 40g zabkása, uzsi gyümölcsturmix (nem túl sok gyümölcsből, inkább nagyon felvizezve hogy telítsen) az ebédem csirkemell,zöldség,barnarizs, uzsi általában 2-3 szelet abonett valamilyen feltéttel, a vacsi meg vagy 100g sovány túró vagy 1 tojás zöldséggel és natúr joghurttal.

Sportolni heti 5-6x futok reggelente 5km-t és utána 1 óra alakformáló tornát csinálok. (csak kb 65kg elérése után kezdtem el sportolni)


21L

2012. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az előző vagyok: az első uzsi szó tízórai akart lenni :Đ
2012. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Átérzem a bajodat! Ugyanígy vagyok én is,azzal a különbséggel,hogy diéta és torna mellet nem hogy fogynék,hanem hízok:(

Futok,tornázok,egészségesen-keveset- étkezem és mégis...

Neked a pajzsmirigyed rendben? Inzulinrezisztencia vizsgálatot érdemes csináltatni.

Írj,sikerült e valamit elérned!!!

Szívesen fogadok én is tanácsokat!

2012. aug. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, rendben van a pajzsmirigyem, pont múlt héten voltam vizsgálaton. :) Most megpróbálom azt a módszert, hogy nem fogok felüléseket csinálni és többet futok, remélem most már beindul a fogyás. :/
2012. aug. 31. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Centikben sincs valtozas? Mert neha ugyanaz a suly visszajon izomban.
2012. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha szaladni akarsz akkor ajánlom, hogy váltogasd a lassú szaladást a gyorssal...úgy égetsz több kalóriát...a lassú szaladáshoz hozzászokik a szervezet és csak cardio edzést csinálsz:)
2012. szept. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!