Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyi kcal? Egyáltalán...

Ez mennyi kcal? Egyáltalán számít hogy mit eszünk vagy csak a mennyiség a lényeg? Tiszta új vagyok, nem értek hozzá, csak kiváncsi volnék hogy ez kb mennyi?

Figyelt kérdés

sorrendben

r. 1gyümölcsjoghurt kb 15sz háztartási keksz, 2db geszti eszti-olyan mint a túrórudi, 1db kis pralinégolyó

e. egy tál szalonnás-virslis lecsü 1sz kenyér

u. egy szelet kenyér 5sz téliszalámi, 1paradicsom, 1paprika, 1sz nápolyolyi azt tudom hogy 170 körül volt

v. egy szelet kenyér 5sz téliszalámi 1paprika

pótvacsi egy tál puding 2db piskótakocka 1banán 1 barack

a kenyér szeletek egy fehér kenyér közepéből

a téliszalámi kb olyan vastagsűgú mint ha egy előre szeletelt szalámit ragasztanánk össze kb 5db-ból (mert rúdból vágtam)

182/92/férfi


2012. aug. 27. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a célod?

Nem támogatom a koplalást, de sorolom, hogy mi maradhat abból, amit ettél:

sorrendben

joghurt(natúr), "lecsü" szalonna nélkül,

paradicsom, paprika, paprika, banán (reggel - de miért nem idénygyümölcsöt eszel?) barack


A többi felesleges és/vagy egészségtelen. Azt csodálom, hogy "csak" ennyi kiló vagy.

Ami hiányzik: fehérje.

2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zöldség, gyümölcs, és sovány hús központúan étkezz naponta 4x-5x kevevsebbet. Tehát téliszalámi off, jöhet a gép-selyem sonka. Kenyérből csak teljes kiörlésűt, lehetőleg reggel. 6 után inkább már csak zöldség gyümölcsöt egyél. Joghurtból csak natúrt. Kerüld a cukros ételeket, hetente egyszer-kétszer egyél valami édességet (csakis) ebéd után.

Emellett fuss naponta vagy tornázz, mozogj

Bár nem tudom mi a valódi célod, gondolom a fogyás. Csak ezt a pár tanácsot kell megfogadni és jó lesz.

A kalóriát meg nem hiszem hogy kiszámolná valaki, neked is ugyan annyi idő mint nekünk. Én 1 hónapja tértem át más életmódra, nekem ez a nap (étrended) sok lett volna. Főleg a pótvacsi.

2012. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Krisz85 ***** válasza:

Ezt az étrendet Te sem gondoltad komolyan remélem?! A kérdésedből nekem az jön le hogy pontosan tudod rá a választ, miszerint igen, számít, csak megerősítést várnál másoktól. Tehát igen, számít!


Ez az értrend egy vicc kategória.


Elég hosszú lenne elmondani a lényeget, de ez így nem okés. Priviben keress meg.

2012. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:

Számít, hogy mennyi energiát viszal be, számít, hogy mi a tápértéke annak, amit eszel de nem számít a mennyiség (zöld teából ihatsz 120 litert és nem fogsz hízni).

Az előttem szólókkal ellentétben szerintem maradhat a szalámi és a szalonna, viszont valóban le kellene cserélned az összes üres kalóriát (keksz, geszti, piskóta). Fogyni akarsz? Akkor ezek helyett zöldség kell.

Nem árulom el, menyi kalória a listád, mert annak kiszámítása egy csomó idő, ha érdekel, Te is meg tudod csinálni :-)

2012. aug. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!