Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha stresszes vagyok, akkor is...

Ha stresszes vagyok, akkor is próbáljak meg normálisan étkezni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, nagy súlyfölösleggel. 1 hónapja váltottam életmódot, 5 kilótól sikeresen meg is szabadultam. Mellette biciklizek és próbálok helyesen táplálkozni ami egész jól megy, el tudnám képzelni, hogy halálomig így táplálkozzak. Viszont 1 hete beléptem egy stresszes időszakba ami valószínűleg 1 hónapig is el fog tartani és egyszerűen nincs étvágyam, nagyon hamar teltségérzetem lesz. Félek hogy elrontom az egészet és a szervezetem azt fogja hinni, hogy koplalok. Mit tennétek a helyembe?
2012. aug. 22. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

akkor te még jól jártál!! Én sajnos pont hogy stresszhelyzetben úgy vezetem le az idegességet, hogy eszem, olyankor nem tudok uralkodni magamon :/ pedig én is fogyni szeretnék.

Próbálj meg relaxálni, nagyokat sétálni, sportolni, az jó a stresszre is és helyrebillenti a közérzeted meg az étvágyad

2012. aug. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!