Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok a combomról?

Miért nem fogyok a combomról?

Figyelt kérdés
Már egy ideje fogyózok, és fogytam is kb 7 kg-ot. mondják is hogy látszik rajtam, de a lábam ugyanolyan vastag mint előtte volt. Mindennap futok kb 1 órát. De nem az van hogy a futás szálkásít? Tudom hogy izom is épül oda, de zsír nem fogy...
2012. aug. 19. 17:27
 1/2 Vladislav83 ***** válasza:
Gondolom nő vagy. A női testben a csípő ese a combok környékén vannak az ún. alfa-2 receptorok melyeknek feladata a zsírbontás megakadályozása. Ez férfiaknál az alhas területe. Ez a receptor kitűnően blokkolhato yohimbe kivonattal, így a problémás helyekről is megoldható a fogyás. Nem fogyozz, inkább valts életmódot.
2012. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mert ahol a legtöbb a zsír, onnan megy le utoljára. én 5 hónapja diétázom, sportolok, de még csak nemrég kezdtem combról is fogyni... eddig csak has, mell, csípőtájékról ment. kitartás, be fog indulni.
2012. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!