Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3. napja diétázom, mikor lesz...

3. napja diétázom, mikor lesz szemmel is látható az eredmény?

Figyelt kérdés
Tudom, 3 nap nem nagy teljesítmény (nekem 3 hétnek tűnik), nem is akarok leállni, csak kíváncsi vagyok, ilyen étrenddel és napi fél órás tornával mikorra várhatok eredményt? Amit eszem: reggelire két tojásból rántotta zöldséggel, tízóraira 1 gyümölcs (alma, narancs, vagy barack), ebédre párolt csirke, párolt zöldséggel, vagy v.milyen főzelék, uzsira 1 bio joghurt és abonett, vacsira ma zsírszegény túrót ettem egy kis cukor-és zsírmentes actíviával megbolondítva.
2012. aug. 8. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy a tornám nem aerob mozgás, hanem erősítő gyakorlatok, mivel sajna nem tudok elszabadulni itthonról futni, v. biciklizni, mert egyedül vagyok a kisfiammal, akkor van lehetőségem tornára, amikor ő alszik. Ér valamit így a tornázásom?
2012. aug. 8. 19:29
 2/5 anonim ***** válasza:
általában egy hét mire beáll a szervezet és elkezdesz utánna fogyni de az első egy héten is várható fél kilós csökkenés
2012. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az erosito gyaksikkal semmi baj.

En par hete csinalok komolyabb fekvotamaszokat es meglep mikor latom a kis dudorokat megjelenni, meg a trinyomnal sem 'integet' ugy a bor :)

Rovidgatyaban pedig kulonosen jol mutat a feszes combi amit a sok guggolassal 'gyartok' magamnak.


alkattol is fugg, hogy mikor lesz eredmenye, de szerintem 2 heten belul mar latni fogsz pici valtozasokat.


Ne a merleget figyeld, hanem vegyel egy centit es merd le magad es minden heten egyszer jegyezd fel a mereseket.


Nalam a merleg alig mozdul, viszont egy szammal kisebb gatyat kellett vegyek a minap es mar ahhoz is ovet teszek, hogy ne csusszon le, szoval a merleg nem jelent sokat szamomra.


Kitartast! :)

2012. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy-két hét után is fogod már látni a változást, persze attól is függ, milyen alkat vagy. Én ezt ajánlom figyelmedbe, remélem tetszik és hasznos lesz. Személy szerint imádom! :)


http://www.youtube.com/watch?v=E63OUoRuCSU

2012. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon pedig biztos, hogy rengeteg hasznos infót találsz. :)

2012. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!