Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így sikerülni fog...

Szerintetek így sikerülni fog az alakformálás/fogyás?! (lent)

Figyelt kérdés

elkezdtem csinálni gyakorlatokat stb annak reményében hogy lehetek ilyen: [link] lapos has, izmos comb és fenék(ugyanis a hasamon,comb és fenekemen kívül nincs problémám magammal)

de nem tudom..szerintetek így elérhetem? napi 60 percnyi taposógépezés(ministepper), 50 felülés,50 lábemelés, 50 hasprés, heti 2x másfél órás úszás,heti 2-3x futás, 2x étkezés és próbálok oda figyelni mit eszem.


egyébként ti hány perc futást ajánlotok? és azt kocogva vagy erőteljes futással?


2012. aug. 6. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
* 15/L
2012. aug. 6. 16:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

KÉRLEK NE!!!

NE LEGYÉL KACSA!


Bárhogy is nézel ki most sokkal szebb vagy mint ez a kacsa a képen valaha is lesz.


Én folyamatosan hosszabb és hosszabb távot futnék. Kényelmes tempóban kocogj a végét meg meghúzhatod ,ha izomlázat akarsz:)


Első nap 1 utca kör 2. nap 1 és negyed 3. nap másfél amíg be nem áll a szervezeted a futásra majd annyit amennyit kényelmesnek találsz.

2012. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

jah és elflejtettem a leg fontosabbat.


Naponta egyél

reggeli

tízórai

ebéd

uzsona

vacsora


Így az anyagcseréd begyorsul naponta 3x jársz wcre és nem fog felszívódni annyi kaja.

Hogyha keveset eszel azt hiteted el a szervezeteddel ,hogy éhezel így mindent elraktároz amit eszel.


Azaz hiába nem eszel hízni fogsz...:S

Természetesen figyelj oda mit eszel!!!

2012. aug. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. aug. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!