Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Türelmetlen...

Miért nem fogyok? Türelmetlen vagyok

Figyelt kérdés

na jó, nem csinálom sok ideje, 4 napja, de még semennyit sem fogytam, pedig minden nap diétásan eszem és sportolok is (futás és dvdk)

ma reggel ráálltam a mérlegre, és úgy éreztem minek csinálom ezt az egészet ha nem is fogyok tőle?!

mással is volt ilyen?


2012. aug. 5. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
4nap? ez most komoly?
2012. aug. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Misa-Misa ***** válasza:
Szia! Ne add fel. Én 3..lassan 4hónapja futok napi 30percet vagy többet, eleinte alig ettem valamit és 2hét alatt szinte semmi nem változott. Én is úgy éreztem hogy minek kinzom magam tök fölösleges.. de nem adtam fel és 2hét után meguindult a fogyás ..azóta leadtam 6-7kg-t :D Tehát szurkolok neked hogy sikerüljön, hidd el nem hiába való a munkád :D
2012. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne állj ilyen gyakran a mérlegre, heti egyszer bőven elég.

A másik fontos dolog, hogy ne csak abból álljon az egész napod, hogy fogyókúrázol. Nyár van, találkozz a barátaiddal, csinálj programokat, mellette tudsz egészségesen enni és sportolni is. Egy hónap után biztosan látszódni fog már valami eredmény.

2012. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!