Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőrben segítség?

Narancsbőrben segítség?

Figyelt kérdés
Narancsbőröm és striám is van a csombomon és a fenekemen. Olvastam, hody diètával és testmozgással csökkenthető. De milyen testmozgással? Futás esetleg egyéb? Rubint Réka 20 perc önmagadért filmje jó erre? Mert tudom, hogy a krémek alig érnek valamit, és hogy ne legyenek csúnyábbak tennem kell érte valamit. Elöre is köszi! 21/L

2012. aug. 3. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
sok folyadék, cukor és finomított liszt kerülése. Futás jó, meg RR is. .A balea celluit elleni kréme nagyon jó és olcsó is. Én mindennap futok 5kmt, kb fél év alatt tüntettem el a narancsbőrt. A striák sajna megmaradtak, de halványodtak, most bőrszínűek
2012. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem főleg táplálkozástól függ. én diéta céljából egészségesen eszem 4 hónapja (semmi cukor, semmi liszt, csupa tiszta dolog, pl zabkása, barnarizs, csirkemell, sovány túró, stb, tipikus egészséges kaják), mellé edzem heti 4-5x (súlyzós edzés és kocogás), és nemrég vettem észre, hogy szinte teljesen eltűnt a narancsbőröm... alig hittem el :D neked is ezeket tudom ajánlani.
2012. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!