Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a módszer beválna?

Petrusi kérdése:

Ez a módszer beválna?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, lány, és minden testrészemből szeretnék fogyni, de főleg a hasamból és a fenekemből.Ha így csinálnám, akkor azzal leadhatnék pár kilót?(a cél olyan5-10 kiló lenne, persze nem azonnali hatást várok.A reggelt mindig egy-két bögre kakaóval kezdeném.Délben ennék valami könnyűt: Húsleves,rizs,fehér húsok párolva,főtt krumpli,vagy ilyesmiket.Estig, ha megéheznék, innék egy-egy pohár vizet(a napi 2 liter víz bőven meg van, általában 3 és fél, 4 liter vizet iszok naponta.+ óra körül Beülnék kb egy órára egy szauna-féleségbe(5 perc után mindig szakad rólam a víz)Utána 2-3 óra intenzív séta nem egyenes földúton. Lefekvés előtt fél óra intenzív torna, nyújtás, farizom-gyakorlatok , felülések, hajolgatások, pár zumba elem.

Ez így beválna? És ha igen, meddig tartana leadnom a súlyfeleslegemet?Ha nem tartjátok jónak, tudnátok ajánlani valami mást?Köszönöm a válaszokat.


2012. aug. 3. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden rossz amit leírtál... kakaó, meg napi egy étkezés, sehol semmi zöldség, rost, gyümölcs. Szauna minek? Főleg edzés előtt. Torna... hajolgatsz össze-vissza csak úgy találomra. Értelmetlen. Menj el egy konditerembe, adj 2-3000Ft-ot egy edzőnek, aki megmutat olyan gyakorlatokat amiket tudsz otthon is csinálni, és elmondja hogyan kell normálisan táplálkozni ahhoz, hogy leadj pár kilót.
2012. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyi kaja elég lenne neked, nem lenne rajtad 10 kiló felesleg. Az első leírta, hogy vacak, én csak annyit teszek hozzá, hogy ezt csak egy anorexiás bírná. Ha pedig az izzadás fogyasztana, én már elfogytam volna a héten...

Hallgass az elsőre és nézegess kérdéseket.

7 milliószor le lett írva, hogy milyen étrend kell a fogyáshoz, hadd ne írjuk le még egyszer.

2012. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!