Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az Mennyire segít ha hat után...

Az Mennyire segít ha hat után nem eszem? És mennyire lehet úgy lefogyni ha nem mozogsz nagyon csak diétázol?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is :)

2012. aug. 2. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha 6 után nem eszel, az csak akkor jó, ha 8-9-kor már alszol. Ha meg nem mozogsz, csak diétázol, akkor plöttyedt leszel, mint a fene...
2012. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Attól is függ, mekkora súlyfeleslegtől akarsz megszabadulni. Én sem vagyok az az élsportoló típus, 5-6 kilótól diétával is megszabadultam és nem lettem plöttyedt.

Ezzel az este 6 után nem eszem felfogással nem lehet fogyni, ha napközben nem figyelsz oda az evésre. Mindenesetre tény, hogy reggel kell megadni a szervezetnek a kellő energiát, hogy napközben se legyél hulla, azt jobb esetben lemozgod, este nincs már sok kalóriára szükség. Fogyni pedig csak akkor fogsz, ha kevesebb kalóriát eszel, mint amennyit napközben elégetsz, tehát ha beállsz mondjuk egy ezer kalóriás étrendre szépen elosztva 4-5 felé, akkor az is eredményt fog hozni.

2012. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szóval koplaljon, gratulálok, "jó" tanács :D
2012. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 2. 16:08
 5/11 anonim ***** válasza:
1000 kalória naponta mióta koplalás? Az átlag diéták is ennyit tartalmaznak, szóval nem értem...
2012. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1200 kalória alatt koplalásról beszélünk. Az alatt csak orvosi utasításra szabad enni.
2012. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1000 kalória egy 8-10 éves gyereknek nem koplalás talán...
2012. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Januárban kezdtem a fogyót (90 kg), napközben rendesen ettem, kivéve nasit, és nem ettem meg a gyerekek maradékát, mint utána. Hat után már nem ettem, és csak annyit mozogtam, míg elsétáltam az oviig. 2*2,5 km. Április végére, azaz 4 hónap alatt ment le 17 kg. Szóval működhet :)
2012. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj el gyorsan kalóriatáblázatokat tanulmányozni, mielőtt ökörségeket írsz. Ráadásul fogyókúráról van szó, nem egy átlagos ember hétköznapi étkezéséről. Szerinted, akik böjtölnek éppen, vagy szigorú zöldségdiétán vannak, hány kalóriát vesznek magukhoz? Ez egy kúra, amit 1-2 hétig űz az ember, nem hónapokig...
2012. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor haljon éhen, gratulálok
2012. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!