Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha felismertem,...

Mi tegyek, ha felismertem, hogy jelen élethelyzetemben nem tudok lefogyni?!

Figyelt kérdés
Pedig nagy súlyfeleslegem van... :-( Már az egészségem rovására is ment... Honnan, miből vegyek akaraterőt?
2012. júl. 30. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Nézz meg egy fittnesz modellt, na olyan soha nem leszel de akaraterővel feltud ruházni :D
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudsz sétálni napi 40 percet?
2012. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
hát pl abból hogy meghalhatsz és hiányoznál azoknak akik szeretnek, és ők szenvednének ezt akarod?
2012. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy egyetlen normális válasz sem érkezett!!!

A lényeg, hogy ne egyél túl sok szénhidrátot, a cukrot pedig teljesen száműzd az étrendedből! Tömören ennyi a lényeg!

2012. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem más jellegű problémám volt, de ugyanúgy féltem/motiválatlan voltam lépni, mint te. néha az ember belesüllyed a motiválatlanságba....


nos, ami nekem nagyon bejött, az az a gndolat, miszerint a félelem/motiválatlanság/bármilyen nyomasztó rossz érzés nem visz előre. vagyis ha nem lépsz, ugyanitt leszel, ahol most épp rossz 10 év múlva is. és akkor még sz*rabb lesz. na meg nem tudom nálatok hogy van ez, de az én helyzetemben ugyanazt a rossz mintát felfedeztem anyukámban is, és ő még mindig ettől szenved, látom, nap, mint nap, tehát mondogattam magamnak, hogy nem akarok ilyen lenni ilyen idősen...addigra már meg szeretném ezt odlani. szóval nem tudom, nálatok esetleg ez örökletes-e de ha igen, gondolj arra, hogy te nem akarod ugyanott végezni és a kitaposott, de rossz úton járni.


amúgy meg hajrá! menni fog, miért ne menne? nem lehetetlen dolog, emberek 100 kilókat adnak le, neked is sikerülhet a fogyókúra, mint bárki másnak. légy türelmes és elfogadó magaddal, és ne bombázd magad túl erős elvárásokkal vagy negativitással. haladj csak a saját tempódban, máséban nem is tudnál, érted. sok sikert!

2012. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyel kisebb adagokat es probalj minel egeszsegesebben etkezni.Kevesebb kenyeret egyel,a cukros es a zsiros eteleket keruld es ne igyal cukros uditoket.Amikor megehezel egyel inkabb zoldseget,gyumolcsot.Probalj minden nap tobbet mozogni.Ha sok sulyfelesleg van rajtad es alig mozogtal ezelot eloszor csak setalj naponta ugy 1-2 orat .

14\L

2012. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást, a tanácsokat!

Az egész családom túlsúlyos, betegségekkel társulva.

Sokszor elkezdtem már, de mindig belebuktam. Lelkileg nem birom, nem vagyok olyan állapotban...

Pedig tudom jól, hogy fogynom kell, de valahogy nem megy...

És ettől nagyon el vagyok keseredve...

2012. aug. 8. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!