Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel megyek valamire így...

Ezzel megyek valamire így tudok fogyni? és ha igen akkor kb mennyit? és ezzel mennyi idő alatt menne le tartósan úgy 15 kiló?

Figyelt kérdés

Szóval. Jövőre júliusra le kellene fogynom 15 kilót kb. Nagyon fontos lenne de már tavaszra le szeretném adni hogy akkor még formálhassak az alakomon. Szóval mennyit tudnák fogyni és mennyi idő alatt ezzel:

Reggelizek normálisan meg ebédelek...sőt még nagyon keveset vacsorázok is 4 óra fele utána már csak 1-2 répát rágcsálok el ha éhes vagyok meg sok vizet iszom és napi 1 órát vagy másfel-et intenzíven tornázok. Esetleg este futok vagy sétálok is a tornára rá esetleg biciglizek. Ezzel érhetek el valamit? ha igen akkor 15 kiló minuszom mennyi idő alatt lenne? köszönöm előre is



2012. júl. 31. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mondtad meg melyik tápanyagból mennyit viszel be kb. Amúgy napi 5 kis fehérjedús, egészséges étkezésel többre mennél. Este 7ig nyugodtan ehetsz szénhidrátot is, persze mértékkel. De akár lefekvés előtt is ehetsz mondjuk sovány túrót.
2012. júl. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó eredményeket érhetsz el így, mindenképp fogyni fogsz! Azt nem tudom megmondani hogy pontosan mikor adod le a felesleges 15 kilót, de jövő júliusra biztosan! Inkább lassan fogyj, ne hirtelen akarj változást, mert az nagyon megviseli a szervezetet. Egyél sok húst, halat, köretnek a sült krumpli, rizs helyett inkább párolt zöldséget! Két hetente egyszer bűnözhetsz: egy kis csoki, chips... Nem kell magadat sanyargatni. Ha valamit megkívánsz edd meg, de ne egy tábla csokit, hanem csak két-három kockát. Mértékletesség és mozgás. Ez a titok! A futást csak ajánlani tudom. Én is futok, és az egyik legjobb mozgás(fogyás)forma! Sok sikert!
2012. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem írtál magadról semmit sem, tudni kéne hogy hány kilo, centi, hány éves vagy mit csinálsz stb

a normális reggeli, ebéd mit takar?

a 4 óra utáni nem evés egy baromság, ilyen nincs ezt felejtsétek el, lefekvés elött 2-3órával ne egyél szóval ha te 10 felé fekszel le 8kor még simán ehetsz jó persze könnyűt de ehetsz, a szervezet nem tudja hogy na most pont 16:00 van mostmár raktározok akármihez is jutok..

2012. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igy tudsz fogyni csak ne add fel.
2012. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. hát 14-15 év közötti lán yvagyok 168 cm magas 80 kg :ss viszont nagyon erős csontozattal... szinte érezhető a bordám de viszont a csípőm... rosszul vagyok tőle...
2012. aug. 3. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Nenenenenenenenenenenenenene....

Ne a mérleg alapján akarj fogyni.Elhiszem, hogy fogyni akarsz, de akkor ne úgy, hogy gyakorolod a koncentrációs tábor étrendjét. Sovány vagy szép feszes akarsz lenni?Remélem az utolsó.

Szálkásító diéta kell, súlyzós edzés( nem kell megijedni nem leszel láthatóan izmos, meg semmi ilyesmi ) és heti 3-4x 40-50 perc kocogás.

2012. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Egy év alatt 15 kg-ot kacagva fogyhatsz. Egy komoly veszély van, amit most csinálsz, az állatkinzás, és félő, hogy összeomlik az egész és mindent visszahízol. Amig túlsúlyos vagy, a kocogás kockázatos és fogyás szempontjából nem hatékony. A torna jó, de napi másfél óra túlzás. Javaslatom: napi 1 óra nem intenzív mozgás (séta, torna úszás stb.), heti 2 x fél óra erőedzés, és persze az étrend, az a siker 80%-a. Lassú víz, partot mos, vagy micsoda.
2012. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!