Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék visszafogyni...

Hogyan tudnék visszafogyni szülés után, sport nélkül?

Figyelt kérdés
Már nem szopiztatok,de sajnos 3hónapos kisfiam mellett nincs időm a sportra a másik ok ,h idegbecsípődésem van és nem a lustaság a visszatartó erő....:(pedig futni szerettem terhesség előtt.Jelenleg is diétázom de nem akar mozdulni a mérleg:( ha valakinek van valami jó tanácsa szívesen fogadom :)

2012. júl. 28. 22:19
 1/6 anonim válasza:
Nem tudom, idegbecsípődéssel "kompatibilis"-e, de esetleg Réka napi 20 perc? Én két kicsi gyerek mellett csinálom, 20 percem minden nap akad. A gyerekek amúgy mindketten két év alattiak voltak, amikor elkezdtem.
2012. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sétálni kell mindenhova, az edzés rész nagyjából ezzel kiküszöbölhető. Persze így nem leszel egy címlaplány, de gondolom nem is ez a lényeg. A diétádat meg írd le, valószínű ott nem stimmel valami.
2012. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

számolsz egy napi kalóriaigényt.

kivonsz belőle 200-500kalóriát.

az étrendet úgy rakod össze,hogy a fele,40%a fehérje legyen,jöjjön ki legalább 5 étkezésre,aztán ezt tartod.

ennyi,és ha akarod ha nem,lefogysz így.

2012. júl. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha egyenlore nem fogsz fogyni ne csodalkozz.3 honapja szultel az még friss szulésnek számit a szervezetednek ido kell h visszaálljon,hisz 9honapot fejlodott benned egy élet ahhoz is ido kellett,3honap alatt nem tudsz visszaalni ez logikus .sajnos ezek szerint te sem a szerencsések kozé tartozol,akik ugy jonnek ki a korhazbol mint a topmodellek, ugy ahogy en sem.mar 7 ik honapja szenvedek h leadjam a folos kiloimat amit terhesseg alatt felszedtem.nekem nagyon lassan megy.de fel a fejjel turelmesnek es kitartonak kell lenned.
2012. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a Diéta amit alkalmazok elég drasztikus legalábbis számomra:)Az a neve ,hogy "egészséges fogyókúra".

minden napra meg van az előírt étrend .1.nap:reggeli minden nap ugyan ez kivéve a 7.nap.:Fekete kávé ,egy zsemle (kávé cukor nélkül.a 7. nap egy citromos tea.

1.nap ebéd:2főtt tojás,spenót enyhén sózva

vacsi:1nagy szelet sovány sertéshús grillezve(só,bors)

2.nap:ebéd:1nagy szelet sovány sertéshús grillezve

vacsi:gépsonka nagyobb mennyiségben(torma,mustár)

3.nap ebéd:2főtt tojás,saláta paradicsom(citrom,mustár)

v:gépsonka ,sali

4.nap ebéd:2főtt tojás,sárgarépa nyers,vagy főtt

v:joghurt,gyümölcs

5.nap ebéd:párolt hal,paradicsom(mustár,citrom)

v:1nagy szelet sovány sertéshús grillezve,sali

6.nap ebéd:grillcsirke(korlátlan mennyiség)

v:2főtt tojás,sárgarépa

7.nap ebéd:1 szelet bármilyen hús grillezve,gyümi

v:az előzőekből választható


Lényegébe ez lenne és szigorúan csak mentes vizet fogyaszthatok mellé!alkohol tilos!elvileg 8-9kg fogyható ezzel a módszerrel bár én nem sorolnám kimondottan egészséges kategóriába!ez egy dietetikus fogyókúrája!

egész nap éhesnek érzem magam bár megállom és nem bűnözök és még mindig nincsen eredmény:( én már nem tudom mit ronthattam el:( ( 2hetes kúra.)

2012. júl. 29. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Éhségérzettel nem lehet fogyni. Akkor a szervezeted egyből átkapcsol, és megy minden zsírba. Az izmot persze bontja, ezért van súlyveszteség. De ugye a zsír lenne a cél. Ezt a borzalmat meg mindennek nevezném, csak egészségesnek nem. Az alap a napi 5x étkezés lenne. Liszt, cukor teljes mellőzése, elsősorban fehér húsnak kellene lennie az alapnak, sovány túrónak, light sajtoknak, zöldségeknek.
2012. júl. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!