Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tartósan szeretnék lefogyni!...

Tartósan szeretnék lefogyni! Mennyi mozgásra van szükségem, stb, és kb mennyit egyek egy nap?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lány. 84 kg, és szeretnék lefogyni. Voltam doktornál is aki azt mondta hogy kb. 30 kg felesleg van rajtam! :( Hogyan tudok tartós fogyást elérni? :)
2012. júl. 26. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdésnek olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető. Az alapvető tudnivalók benne vannak.
2012. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sok érdekes és jó dolgot olvastam ebben a könyvben...! :)
2012. júl. 26. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

A diéta alapja a SZILÁRD ÉTKEZÉSED!!!-en múlik legnagyobb részben.


1./ protein 2-2,5g/testsúly kg és 1-1,6g szénhidrát/testsúly kg.

2./ Nyers, párolt zöldségek minden mennyiségben.

3./ Sajnos gyümölcsök ez esetben részben no!! Sok bennük a szénhidrát. 1 alma főétkezéskor.

4./ Szénhidrát esetén aránylag a jobb szénhidrátoknál maradni, mint puffasztott rozs, rizs, zabpehely.

5./ Napi 3 liter ásványvíz, tea, gyümölcstea.

6./ Esszenciális zsírsavak. (például Stillmass MCT olajpor), lenmagolja, oliva.



Ajánlatos napi többszöri (5) étkezés. Keveset, sokszor, hogy folyamatosan, nem megterhelve az emésztésed. Soványhúsok, nyers, vagy párolt zöldségekkel, esetleg savanyított tejtermékek.


Protein esetében érdemes olyan proteint választani ami széhidrát, és zsírmentes, vagy megközelítőleg az. Szóba jöhet HiTech Whey C6



Mozgás természetesen (sport bármi ami érdekel, vagy tetszik). Alkalmanként 30 percnél több.

2012. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!