Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok.160 cm, és 57...

13 éves vagyok.160 cm, és 57 kg. Én soknak tartom, és vastag a combom. Szeretnék fogyni minimum 5 kg-t. Hogyan?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 17:19
 1/9 anonim válasza:
Ha csak 13 éves vagy,ne aggódj,mert még sokat fogsz alakulni.De ha feltétlenűl szeretnél fogyni,akkor sportolj,pl. eszénként a lakásotok körül,vagy a környező utcákon szaladj,kocogj,és ne egyél annyi édességet,mértékletesen fogyassz mindenből.
2012. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
esténként* :DD
2012. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azért tartod soknak, mert sok is, DE nem vészesen


ha fogyni akarsz kérj segítséget az orvosodtól étkezés ügyben, ad tanácsot és kezdj el sportolni...mindenféle villámfogyókúra és koplalás tilos

2012. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

nem sok ez lennen az ideális, csak sok embernek az a mániája hogy csont és bőr legyen ...

de ha zavar kezdj el sportolni :))

2012. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

jah ez lemaradt

sztem fuss és figyelj arra hogy mennyit eszel ne egyél édességet

2012. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13 évesen bizony sok, nem ideális - az egészséges ebben a korban általánosságban 42-54 kg


16-felett tényleg ez az ideális, főleg, ha sportol az illető


kérdező, koncentrálj a sportolásra, ne a kg-okra, meglátod, hamar jönni fog a változás, ha komolyan csinálod

2012. júl. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
most az a 3 kg xd sztem így pont jó
2012. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 beatrix198 válasza:
helló és 14 éves vagyok, 56kg és 163cm! én is éreztem korábban úgy, hogy ez sok, de a környezetemben mindenki azt mondta, hogy nem vagyok se kövér se sovány, hanem pont ideális és csinos! persze az elején nem hittem nekik, de idővel rájöttem, hogy igazuk van! jó nem azt mondom, hogy nincs aki csinosabb lenne nálam, csak azt, hogy elégedett vagyok magammal! legyél te is az mert az adataid alapján még ha van is rajtad 1-2kg felesleg az sem baj mert ugye "az igazi fiúk a telt idomokat szeretik, mert csak a kutyák játszanak a csonttal :D"
2012. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit fogyhatsz, de ne koplalással, ne túl sokat és ne 3 nap alatt. Az ideális szerintem az lenne neked, ha egy 3-4 kg-ot fogynál 1-2 hónap alatt. Mozgással leginkább éps azzal, hogy odafigyelsz az étkezésre. Mondjuk este 6 után ne egyél, reggelire többet mint vacsorára, mert amit reggel megeszel azt nap közben elégetheted. Kevés édességet egyél, sok zöldséget, gyümölcsöt. Apróbb dolgokkal is segíthetsz ezen: Ha az ebéd sült hús lenne sültkrumplival,m akkor csinálj magadnak salátát a krumpli helyett. Reggel ha iszol teát ne cukrot hanem mézet tegyél bele. Stb. :)
2013. júl. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!