Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg-tól szeretnék megszabadul...

10kg-tól szeretnék megszabadulni. Így jó lesz?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem, hogy főleg gyümölcsöket, de inkább zöldségeket ennék. Egyébként sem eszek húst. De a sok tészta, kenyér, péksüti (minden ami húsmentes) felhízlalt. Sokat napoznék, szaunáznék. És sokat edzenék, szeretnék venni egy egy hónapos korlátlan bérletet is.

Emellett reggel-este futás. Otthon is Rubint Rékáznék. Nap közben fitness/aerobic órák.

Hogyan sikerülhetne, hogyan lehetne hatásos? Így jó lesz?

Nyár végéig szeretném elérni! :)

Köszönöm!



2012. júl. 19. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A terv nagyon jó, csak bírd is majd betartani végig!
2012. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Igen jó lesz, és biztos eléred a kívánt eredményt. De a folyamatos folyadék bevitelre ügyelj, és arra is, hogy megfelelő táplálékot vigyél be a szervezetedbe. Mert a kilóktól megszabadulás nem egyenlő az éhezéssel:)
2012. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fejben már eldöntöttem! :D Remélem lesz is hozzá kitartásom :) Köszönöm!
2012. júl. 19. 18:25
 4/11 A kérdező kommentje:

Napi 2-2,5 liter elég? Vagy tényleg szükséges nyáron meginni naponta akár 3-4 litert is? :O

Köszönöm! :)

2012. júl. 19. 18:26
 5/11 anonim válasza:
100%
hát inkább 3 liter felett. mert ha ilyen sokat sportolsz, akkor nagyon hamar el tud távozni ám a folyadék a szervezetedből:) amikor csak tudsz igyál, még ha nem is vagy szomjas akkor is:) és sok sikert!
2012. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2012. júl. 19. 18:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából 160 cm és 57 kg vagyok. :D Lefele kerekítve 22-es BMI-el. Remélem sikerül, és 47 kg lehetek augusztus végére. :)
2012. júl. 19. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:

Fehérjét hogyan viszel be a szervezetedbe?

Hogy fogod bírni fehérje nélkül ezt a sok mozgást?

Miért kétszer futsz egy nap? Semmi értelme, inkább egyben fusd le azt a távot.

Mikor pihensz? Mikor vannak a pihenőnapok? Ezek nélkül túledzed magad.

Mi a francnak szaunázol? Főleg nyáron...

2012. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha nem eszel húst az egy dolog de csak zöldségektől nem lesz erőd

hal, tojás, túró, sovány sajt, johgurt, tej, cottage cheese, borsó, lencse, bab, gomba akkor legalább ezeket építsd be az étrendedbe

amúgy arról pont semmit se írtál, írd le hogyan eszel

2012. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Pihenőnap" vasárnap, mert ekkor nincs nyitva a terem. De úgy gondoltam, akkor is futok és tornázok.

Azért gondoltam, hogy kétszer futok egy nap, mert egyszerre nem tudnám lefutni azt a távot. És azt hallottam, hogy több pici súllyal kell pl edzeni, több kicsi, de rendszeres mozgást kell végezni.

Fehérjét úgy gondoltam, hogy sovány sajttal, sovány túróval, 0,5%-os tejjel/szója/rizs tejjel, light joghurttal és házi tojással gondoltam.

Pl.:

reggeli: fehérjében gazdag (joghurt, sajt, tej)

tízórai: egy kis görög dinnye (gyümölcscukrot nap elején kell fogyasztani)

ebéd: nagy saláta, extra szűz olívaolajjal (dresszing nélkül/light joghurttal) hozzá egy kemény tojás (vagy valami fehérje, a délutáni tornához)

uzsonna: egy pohár tej

vacsora: egy répát elrágcsálok, vagy egy kis retket, vagy vmi hasonlót

:D

És még azért akarok edzeni sokat, mert kb 10 kilótól szeretnék megszabadulni majdnem egy hónap alatt. De, ha nem megy le annyi, de laposabb a hasam, feszesebb a bőröm már az megéri.

És ezért is kell a szauna, hogy a méreganyagok távozzanak...

Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 20. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!