Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le? A...

Ti hogyan fogytatok le? A legfontosabb: Hogyan tartjátoka súlyotokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 11:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem adtam tanácsot, csak a kérdésre válaszoltam.

Nem érdekel, kinek, mi a véleménye. Én így csináltam, nekem bevált/beválik azóta is.

Jól érzem magam, nem kell lemondanom semmiről. Jól is nézek már ki.

Miért kéne foglalkoznom azzal, hogy no name emberek, ismeretlenül a fórumon, mit gondolnak rólam??

2012. júl. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

120 kg ról 78 kg-ra kb 2 év alatt. Kondi+ futás.(194 cm vagyok).


Most meg egy 4000 kalóriás tömegnövelést kezdtem el.Heti 3 kondi heti 3 futás

2012. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Kedves kérdező, choice is yours, mondhatnám.
2012. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ötször evés egyáltalán nem hülyeség, a három sokkal inkább. Ha többször keveset eszel, az anyagcseréd nem lassul le, és az inzulint is szinten tartod. Ha kevesebbet eszel, nap végére hajlamos leszel bezabálni, pont mikor már nem kéne... Amúgy ebben a témában a bádibilderponthut ajánlom (reklámként mégsem írhatom ki az egész címet), én onnan olvastam a diétám alapinformációit. 70 kg-os lányként kezdtem, most már életmódváltással 60 kiló vagyok, egészségesen eszek és szeretek sportolni. Még megy ez tovább is.
2012. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!