Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le? A...

Ti hogyan fogytatok le? A legfontosabb: Hogyan tartjátoka súlyotokat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 11:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
14%

én nagyon komoly diétát kezdtem kb fél évvel ezelőtt. Nem ettem semmit, amibe liszt van, csak fekete kenyeret. Sok zöldség, párolva, gyümölcs joghurt hal. Húst egy héten csak egyszer, emelett napi 30 perc torna.

Miután elértem a kívánt testsúlyt lassan újra fogyasztottam húsos ételeket, fokozatosan tésztákat is. Úgy tartom meg a súlyom, hogy 16 óra után nem eszek semmit, és a napi fél óra tornát sem hagyom ki.

2012. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó: roppant egészségtelenül élsz, ezt majd a szervezeted meghálálja neked, ne aggódj. Kérdező: napi min. 30 perc alacsony inzenzitású futás (kevesebb semmiképpen) Csoki, jégkrém, nassolni való tömegszennyeket pedig hagyd ki az életedből. 2-3 óránként enni kell, no de nem sokat. Így garantálható a heti 0,5-1,1 kg fogyás.
2012. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindenből ettem, de mértékkel. Tehát akár édességet is, de természetesen nem naponta, és nem sokat.

Sok gyümölcsöt ettem, rengeteg almát.


Buszozás helyett, amikor csak tehettem, gyalogoltam. Úszni jártam, lépcsőzőgépeztem, kirándultam...


Súlytartás: ugyanezeket csinálom, viszont annyira már nem figyelek oda az étkezésre. Ez még mindig nem mértéktelenséget jelent persze, de pl. most már három-négynaponta megeszek három gombóc fagyit, vagy mondjuk hetente egyszer egy McFlurry-t... Szóval ilyesmi, kicsit többet engedek magamnak, de még mindig figyelek, hogy ne vigyem túlzásba.


Gyakran mérem magam, nem is a kilók miatt, hanem, hogy figyelemmel tudjam kísérni, és időben észrevegyem, ha esetleg kicsit elindul a súlyom felfelé. Ha hamar észreveszem, akkor időben meg tudom még állítani a folyamatot. Legalábbis remélem, ez a terv. :) Több, mint egy éve már működik a dolog.


165/47 (27 éves nő)

2012. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és nem nézted,hogy 5x egyél egy nap meg ilyenek?
2012. júl. 10. 12:01
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem ez így mókuskerék. Mérlegelni is egy héten egyszer kell, felkelés után. Egyébként mi értelme van a fagyinak meg a többi szennynek?
2012. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Mi az, hogy egy nap ötször egyél? Ez valami kőbe vésett szabály, vagy egy, a már régen a fejekbe vert marhaságok közül?
2012. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
az iyleneket akaorm elkerülni,mert utálom az ilyen megszabásokat.. de akkor hogyan osszam be a dolgokat?
2012. júl. 10. 12:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


Nem, dehogy néztem, hogy ötször egyek!! Nem is tudnék annyiszor.

És nem, kalóriákat sem számoltam, meg semmi ilyesmi. :)


A fagyinak mi értelme?? Hát az, hogy szeretem. Ennyi. Más értelme nincs, és nem is kell.

2012. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Nos utolsó, te is csak a "semmitnemtudók" táborát erősíted, és ezt minden bántás nélkül mondom. Ilyen mentalitással talán nem pont neked kellene tanácsokat adnod. No, mindegy is, a kérdezőm múlik, hogy kinek mit hisz. Egy biztos: 4 hét után már tapasztalni fogod, hogy mi a jó, és mi a rossz, feltéve, ha komolyak a szándékaid.
2012. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor most mivan?:O
2012. júl. 10. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!