Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hét alatt kellene csúcsfor...

Egy hét alatt kellene csúcsformába hoznom a testemet, mert bikiniben is meg kellene mutatnom magam, számomra a legfontosabb embernek. De hogyan?

Figyelt kérdés
most ne a kozmetikus-fodrász-pedikűrös-szolárium kezdetű tanácsokat adjátok,ezekre már bejelentkeztem, valóban valami brutál diéta kellene.. tudtok ilyet?10 kiló feleslegem van.. :(
2011. dec. 20. 09:17
1 2
 1/15 tetro ***** válasza:
lehetetlen
2011. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
91%
Esetleg egy "hogyan fogadjam el önmagam" tanfolyam.
2011. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lol.. hát egy hét alatt leadhatod a feleslegnek a harmadát-felét, csak az azzal fog járni, hogy teljesen leamortizálódsz. Ilyen gyorsan ezzel sajna nem tudsz mit tenni.
2011. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A számodra legfontosabb ember így is szeretni fog, ha meg nem, nem érdemli meg,hogy te ennyire szereted.
2011. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

jaj, hát nem 10 kilótól akarok én megszabadulni! Dehogyis! csupán valamivel jobban kinézni, biztosan voltatok már ti is így! mondjuk léböjtre gondoltam, egy hetes léböjttel vajon mit érnék el?..vagy valami más ötletet... az első randevunk lesz naaa..

:)

2011. dec. 20. 11:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csinálnék egy pár napos keserűsó méregtelenítést, aztán alacsony szénhidrátbevitel mellett tornázni, úszni, eljárnék :)

Tornázni én Rubint Rékára szoktam, hatásos, én sokat fogytam vele.

Úszást meg csinálj edzéstervet...ha tudsz úszni persze csak akkor.

10hossz gyors, 10 mell, 10 hát, aztán 15öt mindből, aztán pici pihenés, akkor 5öt mindből szintén intenzíven, majd 10 mell levezetésnek :)

Mikor fogyni akartam, így csináltam. Hétfő szerda péntek úszás, kedd csütörtök és szombat torna. Vasárnap pedig pihenés! :)

2011. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el ha már randiztok,akkor úgy tetszel neki ahogy vagy. A pasik meg észre sem veszik azt a pár kilót,pláne meg nem egy első randin!


Drasztikus kúráa meg szerintem ne vágj bele,ki tudja mit hoz ki belőled. Én mikor fogyóztam elég agresszív és rosszkedvű volta általában,a túlzásba vitt sporttól meg fáradt is lehetsz a nagy napra.


Esetleg próbálj meg pár nappal előtte vízhajtót bevenni. És 1-2nappal előtt te egyél sokat,és puffasztó zöldségeket hogy a hasad minnél laposabb legyen.

Ennyi amit tenni tudsz,mert zsírt leadni egy hét alatt sajnos nem igazán lehet.

2011. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
1 hét alatt? ha meghalsz elrohadhatsz, sok más változás nem történik egy hét alatt. mit gondolsz, 10 kiló zsírt csak úgy el lehet varázsolni? :D ez aranyos, fogadd el, hogy így nézel ki, és ez nem fog egyik napról a másikra megváltozni. ez a legegészségesebb, amit tehetsz.
2011. dec. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...
2011. dec. 20. 16:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
en nem ajanlanek semmiféle kúrat, elrontod a gyomrod aztan a randira lebetegszel, hasmenés és maris búcsut mondhatsz a szép napnak, hamarabb kellett volna gondolkodnod..ha nem fogad el olyannak amilyen vagy, akkor valoszinuleg szamara nem vagy olyan fontos..amugy meg en senki kedviért nem futnek fodraszhoz, kozmetikushoz, szolariumba...stb..csakis a sajat magam jobb-érzete miatt..
2011. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!