Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mondjuk hétfőn sok hízlaló...

Ha mondjuk hétfőn sok hízlaló kaját eszek, akkor mikor mutatja ki a mérleg?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
hétfőn.
2012. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Hétfőn megeszed de a mérleg csak pénteken veszi észre -.-
2012. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a kaja már aznap átalakul zsírrá? Azt hittem ez hosszabb folyamat. Mert máskor is volt olyan, hogy sokat ettem egyik nap, de este semmi hízást nem tapasztaltam.
2012. júl. 8. 21:18
 4/10 anonim ***** válasza:
hétfőn tizenegy órakor
2012. júl. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
huuuha, ehhez am nagyon sok logika kell :D aza kerdesed, hogy mikor mutatja ki a mérleg, hat azonnal kimutatja, hisz ott a kaja a gyomrodban beleidben, persze h azonnal tobet mutat a mérleg, az mar mas kerdes, h mikor alakul át zsírrá..
2012. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem alakul 1ből zsírrá de a mérleg nem is a zsírt méri. Hanem azt amit rátesznek, ha te ráállsz és benned van a kaja akkor azt mért ne mérné le?
2012. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kérdés nyilván a hízásra, mint olyanra irányult.

Mert hogy a gyomromban mi van, az egy dolog. De nyilván hosszútávon nem ugyanazt eredményezi, ha megeszek egy kiló zellert mintha megennék egy kiló cukrot vagy egy kiló kenyeret. Pedig mindegyik egy kiló.

2012. júl. 8. 21:49
 8/10 anonim ***** válasza:
na de a kérdésed csak arra iranyult, h mikor mutatja ki a bevitt taplalekot a merleg, a valasz azonnal, viszont ha arra vagy kivancsi, h a bevitt taplalek mikor alakul at zsirrá, hat ha tobb kaloriat viszel be mint amit elhasznalsz, az mar lerakodik, es ha jol tudom, de lehet hulyeséget irok, nezz utanna, de 7000kcal felel meg 1kg zsirnak, ha hetfon megeszel 7000kcal akarmit a szamodra kiszamolt kcal szukseglet mellett még, akkor valoszinu h meg hetfon meghizol 1kgt, ami zsír lesz nem pedig csak beltartalom..
2012. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 7000kcal hülyeség, mert fehérjéből nem lesz zsír, az vagy beépül az izomba vagy lebontja a szervezet.
2012. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor valoszinuleg visszafele érvényes, hogy 1kg emberi zsír 7000kcalnak felel meg...
2012. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!