Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vészes a csípőm? KÉP

Nagyon vészes a csípőm? KÉP

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]


egyszerüen utállom!! folyton oda hizok!

el lehet ezt tüntetni 2 hónap alatt?

ha igen akkor mivel? vagy mit egyek?



2012. júl. 2. 19:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Látszik h fiatal vagy, és szerintem nem olyan vészes nőni fogsz még, nekem is ilyen alakom van, erről annyit tudok mondani h ez az alma alak, ami azt jelenti h minden hasra és csípőre megy, ez az alak a legrondább ha el van hízva mert kis kocka popsi marad és nagy "bél". De viszont ez a legszebb vékonyan szóval hajrá, én is küzdök vele, és szerintem az egyberészes fürdőruha aminek közében van a csíkja és a derekat kihagyja a legjobb.
2012. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak oda hízol te... mindenhol zsíris vagy ahogy látom. [link] itt van pár jó kép hogy milyen egy jó nő
2012. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, de hülye vagy te.. Igen, ezek tökéletes nők, csak tudod nem mindenkit áld meg a sors ilyen alakkal és bármit csinálhat az ember, sose fog tudni elérni ilyen alakot természetes módon.
2012. júl. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nem olyan rossz ez!


F

2012. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
nincs is csípőd. tök egyben van a tested. mint egy fatörzs
2012. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
hány centi és hány kiló vagy?
2012. júl. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
drága,olyan vagy mint egy deszka,simán lefogyhatsz 10 kilót, nem sértegetni akarlak, ez az igazság, ha tudod kezd el a paleolit életmódod, hatásos lesz, azzal 5 kilót nagyon simán le fogsz majd tudni dobni egy hónap alatt. és sportolj. semmi cukrot ne egyél, csak husi és zöldség és sok fehérje! sok sikert!
2012. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

én kinyalnálak

16f

2012. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
[link] akárki elérheti ezeket az alakokat (ha akarja), de attól hogy sírsz hogy kövér vagy meg ilyenek attól nem változik semmi... eddig 1 olyan lányt ismerek aki lefogyott mert akarta érted EGYET, pedig nem egy lány/nő él a környezetemben :) kiismertem azt hogy a nők 1%-ának van akaratereje, a maradékról csak annyit hogy az önteltség mindenkiben megvan meg ezt a szöveget hogy "a genetikám miatt nem tudok fogyni" ezt érdekes módon mindenki ismeri és amikor megkérdezem "És mit csináltál a fogyókúrád alatt?" a válasz szinte mindig "trbo diéta, ilyen tabletta, olyan tabletta de nem hatott" énmeg csak bólogatok meg nevetek hangosan... amikor azt kérdem "És mit sportoltál?" a válasz "Ááá akkor kövérebb leszek, meg én nem is bírom" idegesít aztán jönnek azzal hogy de ő ilyet szedett és lefogyott, erre a válasz az hogy arra felé futott amerre én is, egyűtt futottunk, a legtöbb nő csak irigykedni tud hogy "ő jól néz ki biztos kurv@ meg műtötték is sok pénze van a plasztikára" idegesít már a sok hülyeség és már egy fél éve megfogadtam senkinek nem mondok semmit csak nevetek (mivel úgysem értenék meg), fogyni akar de azért előttem eszi a nápolyit meg a rántott ételeket, meg a tésztát, mondom az már fogyókúra csak éppen visszafelé halad... mindegy sokat írtam fel is idegesítettem magam aki meg fogyni akar az le fog fogyni vagy pedig kérdezni fog valaki olyat aki tudja hogy kell
2012. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!