Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vészes a csípőm? KÉP

Nagyon vészes a csípőm? KÉP

Figyelt kérdés

[link]



[link]


[link]


egyszerüen utállom!! folyton oda hizok!

el lehet ezt tüntetni 2 hónap alatt?

ha igen akkor mivel? vagy mit egyek?



2012. júl. 2. 19:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem vészes, csak ez a bugyi nagyon előnytelen. Magasabban szabottat hordjál.
2012. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
sztem jó alakod van...
2012. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
68%
Ilyen legényriasztó bugyogót utoljára Ripley-n láttam az Alien-ben. Az alakoddal nincs gond, de az a ruhadarab... Hogy is mondjam, nem túl fotogén. :)
2012. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

jolvanna , nem a bugyimat kell kritizálni:$:DD

de hogyan fogyhatnékle a csipőmből 2 hónap alatt?:o

2012. júl. 2. 21:33
 5/20 anonim ***** válasza:
12%

elég fura válaszok érkeztek sztem eddig... az alakodból, a melledből látszik, hogy még fiatal vagy, át fogsz még alakulni, és nőiesedsz, viszont tényleg le kéne adnod egy pár kilót, én 10et mondanék, akkor lennél a legjobb, annál több nem kell. és nincsen semmilyen csodamódszer. sportolni kell és normálisan, kevesebbet enni.

hihetetlen, hogy azon akadtok ki, hogy milyen bugyiban pózol a csaj. nyilván nem csábítani akar jelenleg, nem kell csipkében lennie.

2012. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell 10 kilót fogynod, ez hülyeség :D

Nincs a csípődön annyi, a combod meg pont jó.


Szerintem olyan 3-4 kiló és tök jó lennél :)

Gondolom, ha a csípődre hízol, onnan is adsz le- mondjuk most magamból indulok ki, de nálam így van.


Egyébként egyáltalán nem vészes, sokan örülnének ilyen csípőnek. :)


Ha jól kiválasztod a megfelelő alsóneműt- vagy fürdőruhát, még segithet is optikailag a látványon :P

2012. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Én csak egy gyerek testét látom, ami még sokat fog változni, de már most látszik, hogy nem leszel az tipikus homokóra alak. Ezt szépen el kell majd fogadni, és megfelelő ruhákkal kompenzálni.
2012. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

még 1 kérdés:$

mien fürdőruha / meg ruhák elönyösebbek ilyen alakhoz?

2012. júl. 2. 23:25
 9/20 anonim válasza:
#5: De jelentősen torzítja a nézetet. Én sem azért írtam, mert szerintem csipkés tangában kellett volna lennie. Ha felveszek egy szétszakadás szélén álló izomtrikót, tűnhetek nagydarab állatnak, ha egy xxxl-es pólót, akkor meg gizda nyüzügének. A kérdező "úszógumija" bőven tűréshatáron belüli, ha lehet így fogalmazni. Csak a szűk alsó miatt nagyobbnak látszik. Minden relatív.
2012. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Sajnos alig látszik belőled valami a képen, de ami látszik, az nagyon szép! :)
2012. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!