Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vékonyítsam a csípőm?

Hogyan vékonyítsam a csípőm?

Figyelt kérdés

Hello biztos sok férfit érint a probléma hogy vastag csípővel rendelkezik, ami némileg megakadályozza hogy egy atletikus testet építsen fel..

Nos 15 éves fiú vagyok, testépítésszerűen edzek immár 9 hónapja facebookon megnézhetitek a képeimet: [link]

Tippeket szeretnék kérni, szálkásításra, has tájékra, fogyokúrára (tekintettel hogy mi az elfogadott mint egy 15 éves fiú mitn egy testépítő számára a lehető legkevesebb izomvesztéssel) és hogyan építhetnék fel egy jobb alkatot... pl: [link]


2012. jún. 24. 16:51
 1/5 anonim válasza:
48%
Photoshop? Úgyis csak az számít, mit látnak rólad a fészbukon, nem?
2012. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Spárta edzésröl hallottál már?
2012. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*spartacus :D
2012. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kezdő baIfaszokat kérdeztem.

Nem a facebook hanem a való élet érdekel

És a második kommenteló nem tudom kinek írta de igen képzeld, csakhogy nem hiszem hogy sima edzéssel el lehet azt érni, maximum oldlasó hasizom edzéssel de egyesek szerint nincs értelme. mielőtt belepofátlankods valaki kérdésébe gondold meg mit írsz

2012. jún. 25. 08:18
 5/5 anonim válasza:
hát akkor ne a válaszolokat b*szogasd hanem nézz utána szépen egykét féle edzésnek pl olyannak mint amit irtál :)
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!