Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Széles a csípőm, és férfi...

Széles a csípőm, és férfi vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem úszógumi, hanem a medence csontom áll ki, és nagyon széles. a felsőtestem jó, erős, széles, de a csípőm is. ez nem túl szép alakot kölcsönöz nekem -olyan női alak féleség-. mit lehet ezzel csinálni?


78 kiló vagyok - mikor 70 voltam, akkor is széles volt, de nem bírtam a gyomrommal, mert a 70 hez, alig ettem valamit, és fekélyt kaptam- testszír % om 18.


minden nap 40 perc súlyzós edzés felsőtestre. 12 kilós súlyokkal, 20x váll 20x mell 20x bicepsz 20x hát és ez 3x nagyon lassan, hogy feszüljenek az izmaim. Napi fél, egy óra kardió is megvan.


tanácsok?


2012. ápr. 28. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg vele, ugyanis a csontozatodat sehogy sem leszel képes átalakítani.
2012. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le lehet csiszoltatni a medencéből ez úgynevezett alak korrekciós műtét , Chernek is volt.De ez elég durva műtét...
2012. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel,azon kívül,hogy elfogadod,semmit.De egy jó embert nem a külalakja szerint mérnek.
2012. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!