Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm és kb.75kg sok? 15/L

175cm és kb.75kg sok? 15/L

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy tudnék leadni? Családom b*szogat állandóan, de az, hogy én mást eszek nem viselik el, mert "minek kétfelé főzni?". Sportoláshoz nincs önbizalmam, futni sem nagyon tudok...Barátnőim szerint nem vagyok kövér, viszont főként apám nagyon sokat utalgat rá.

2012. jún. 28. 17:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Le kéne menni 65kg körülire.. kérd meg,hogy irassanak be valami táncra!
2012. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
175cm és 75kg háát az sok. Igaz én 170cm 52kgval,de az sok. És én is 15/L vagyok. De azt is szokták mondani, hogy 175cm 75kg a megfelelő, 160cm 60 kg:)
2012. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
én is 175 vagyok és 54kg, szóval az nagyon-nagyon sok :S
2012. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Én 165 cm vagyok, és 65 kg. :( Van rajtad felesleg valószínűleg, bár kép nélkül nehéz megmondani. Engem is néha piszkál anyám hogy mennyit eszem... de igaza van, mert rengeteget zabálok. Bár én mindennap biciklizek. De minek...


16/L

2012. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Itt alapvetően a család hozzá állásával van a probléma.Mert figyelni kell a gyerekre és ha látom hogy túlsúlyos nem az a megoldás ha elkezdem cseszegetni hogy még bennem is ellenséget lásson. Együtt kell a problémát megoldani, nem úgy hogy a gyerekkel veszekszem h mennyit eszik közben meg én nem vagyok hajlandó változtatni az étkezési szokásaimon. Nekem is ki kell vennem a részem nem hivatkozhatok arra hogy ja bocs én nem vagyok kövér zabálhatok pizzát, csipszet sütit egész nap de te ne egyél mert így is mekkora vagy. Ez a kedves szülő felelőssége!

Tessék ugyanazt enni amit ő eszik hogy lássa ez nem büntetés, sőt fel kell ülni vele a biciklire és tekerni egy pár km-t vagy futni vele. Nem cseszegetni kell a súlya miatt és így talán egészséges felnőtt lesz belőle!

2012. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, én 173 centihez vagyok 65 kiló és 5-6 kiló felesleg minimum van rajtam.
2016. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!