Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm, és 75kg vagyokk,...

175cm, és 75kg vagyokk, szeretnék lefogyni kb 7-8kgot, de hogy csináljam? Az időmbe nem nagyon fér bele a mozgás, inkább fogyokura lenne jó

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért már sokszor le lettem pontozva, de nekem bevállt. Nem ettem sem liszteset sem cukrosat. Helyette sok saláta, sovány húsok, kenyér helyett HAMLET. (ez utóbbira bármit lehet tenni amit kenyérre, nem lesz rossz íze-szerintem) Én 172 cm vagyok és amikor elkezdtem 58 kg voltam most lettem így 55, 1 hónap alatt. Nekem ezt orvos tanácsolta mert elég sok gyomorproblémám lett a sok péksütitől és társaiktól. Most már nemhogy fogytam, de a gyomrom is sokkal jobb lett. Sok sikert neked és kellemes ünnepeket!
2008. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
akkora magassághoz simán fogyhatnál kétszer ennyit is...
2008. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy fogytam le ahogy az előttem szoló.Nem ettem fehérkenyeret,maximum barnát 1 szeletet egy nap.Helyette ettem sok hust,gyümiket,salátákat,krumpli helyett inkább rizs volt a köret.Még csokit is ettem csak mértékkel,ja és nem nassoltam,helyette valami gyümit eszegettem .:) Mondjuk én tornáztam is mellé,nem sokat,ugy napi 15-20 percet,itthon,lábsúlyokkal,szerintem ennyi időt te is tudsz rá szakitani,ugyanis ha mozogsz az egészséges táplálkozás mellé,akkor nem jön vissza rögtön a leadott felesleg,ha abbahagytad a fogyokurát! Sok szerencsét,boldog karácsonyt:)
2008. dec. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Engem is érdekelne a hamlett-es diéta! Én is 157 cm és 75 kilo vagyok:S van valami oldal amin van ismertető vagy hogy kell csinálni?
2008. dec. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszotokat,meg fogadom a tanácsokat,nem is tűnik nehéznek:)

Nektek és Boldog Karácsonyt, és előre is Boldog Újévet:)(K)

2008. dec. 26. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!