Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 175cm és kb.75kg sok? 15/L

175cm és kb.75kg sok? 15/L

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy tudnék leadni? Családom b*szogat állandóan, de az, hogy én mást eszek nem viselik el, mert "minek kétfelé főzni?". Sportoláshoz nincs önbizalmam, futni sem nagyon tudok...Barátnőim szerint nem vagyok kövér, viszont főként apám nagyon sokat utalgat rá.

2012. jún. 28. 17:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%

Én is pont ugyanennyi vagyok ugyanehhez a magassághoz, úgyhogy tudom, mit érzel. Egyébként az én családom is ilyen tré, nem hagynak nyugton a fogyás témával, nem tudom, hogy neked mit szólnak be, de nálunk pl. amikor ebéd van, akkor anyukám rendszeresen felhívja a figyelmem, hogy nehogy sokat egyek, így is hogy nézek ki, hát már tele van a hócipőm vele, most elszántam, hogy nekiállok fogyózni, és ledobok 10 kilót, mert hallgatni ezt minden áldott nap, hogy milyen gusztustalan vagyok, már nagyon fárasztó.


Oké, van pocakom, de a BMI-m ideális, szóval nem lehet olyan drasztikus a helyzet.


Nem tudom megérteni, hogy képes valaki ilyen lelki sérüléseket okozni a gyermekének. A saját gyereke önbizalmát ennyire aláásni? Szégyen. Itt is kiütközik, hogy mennyire felszínesek az emberek, meg mennyire jól működik a média agymosása.


Próbáld kizárni a szüleidet, amennyire csak tudod, mást nem tudok javasolni, mert naponta azon görcsölni, hogy most mit szól apám, ha megeszek egy Túró Rudit, nagyon kikészíti az embert.

2012. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
65%
Első vagyok. Egyáltalán nem vagy kövér! Egyébként is, az a legfontosabb, hogy Te jól érzed magad! Elég szégyen, hogy a családod nem fogad el olyannak amilyen vagy, pedig pont nekik kéne a legjobban elfogadni Téged!!!
2012. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak jót akarnak nektek.Ezzel a stílussal is. Ha már a szép szóra nem vagytok hajlandók megmozdulni.Ne vicceljetek,ez egy lánynak nagyon sok. Egy erős szálkás fiú ennyi ebben a korban.
2012. jún. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem épp idevág, de 4-es válaszoló!! Nekem is ezek a méreteim és nagyon dagadt vagyok, te hogy csinálod, h nem látszik rajtad? Sportos alkat vagy/ inkább izmos??
2012. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Én nemrég 170cm-hez voltam 75kg, és sportoló vagyok 10éve, s bizony rajtam is volt fölösleg bőven. El sem tudom képzelni te hogy nézhetsz ki, de ha nem sportolsz, s nem az izom húz nálad többet akkor nem túl bíztató. Én azóta fogytam, most 66kg vagyok és még mindig van rajtam felesleg.

Szóval te tudod, de jó lenne ha időben elkezdenél leadni pár kg-t. Ne legyen igazam, de 1-2év s még felugrik rád pár kg. (én sem hittem annó, hát meg is lett az eredménye.)

2012. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Én 174 cm és 74 kg voltam, mikor úgy gondoltam, hogy már túl sok rajtam a fölösleg és tornázni, meg diétázni kezdtem. Most 60 kg körül tartok és már majdnem teljesen jól érzem magam a bőrömben. Szóval szerintem sok, főleg, hogy ennyire fiatal vagy, mert a hízás igazából később fog beindulni, ha nem figyelsz oda.
2012. jún. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

11.

A családod hatására akarsz változtatni magadon. És ezért okolod őket? Nem az az ellenség aki a képedbe mondja hanem az aki hízeleg és elfeledteti veled a valóságot. Miért kéne azt elfogadni ha valaki kövér már bocsánat? Ha "elfogadják" akkor az fog történni hogy huszon évesen két kakaóscsiga közt a szüleidet hibáztatod 120 kilósan.

Gyakran van itt olyan kérdező aki mindenáron le szeretne fogyni de a szülei szabályosan ellenzik mivel ők is kövérek és szerintük "ilyen alkat" meg stb. Inkább örülni kéne annak akit támogat a családja. Ha azt akarják hogy lefogyj akkor valószínűleg hajlandóak neked pénzt adni rá vagy megvenni a zöldségeket, csirkehúst egyebet.

2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

11. vagyok.


"Miért kéne azt elfogadni ha valaki kövér már bocsánat?"


Én úgy gondolom, hogy egy szülőnek kötelessége lenne ruhamérettől függetlenül elfogadni a gyerekét olyannak, amilyen. Tudom, mindjárt következik az egészségem. De mint említettem, a BMI-m ideális, szóval közel sem vagyok annyira elhízott, mint amilyennek lefestenek. Az más tészta lenne, ha már a kórosan elhízott kategória lennék.


"Inkább örülni kéne annak akit támogat a családja."


Én ezt nem érzem támogatásnak, inkább cseszegetésnek, ha annyira szeretnének támogatni, akkor miért nem jönnek el velem pl. futni, én azt érezném támogatásnak, de nem, ahhoz már nem fűllik a foguk, könnyebb osztani az észt, hogy fogyj le, mert dagadt vagy, mint ténylegesen tenni is valamit.



"Ha azt akarják hogy lefogyj akkor valószínűleg hajlandóak neked pénzt adni rá vagy megvenni a zöldségeket, csirkehúst egyebet."


Azért nem olyan adakozóak ők. Csirkehús ki tudja, hogy mikor volt az asztalon, zöldség is csak néhanapján. Bár lenne rá anyagi keret.


Ja, és a "legérdekesebb" részt kihagytam, apám (is) túlsúlyos, 120 kiló.

2012. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem hogy aki kövér azt utálni kéne. :D

Fogadjon el, de legyen őszinte. De sejtettem hogy ebből az lesz hogy "nem támogatnak". Ez rólad szól ,neked kéne megtenni és magadért. Nem azt írtam hogy várd el hogy mindent az orrod elé tegyenek hanem azt hogy örülj neki ha nem akadályoznak. És ezt szó szerint értem mert van akit menthetetlenül lehúz a környezete, nem fogadják el hogy egyáltalán fogyni akar. Én nem azt írtam hogy "nálatok biztos mindig saláta van" hanem azt hogy te kiharcolhatod.

Nem ismerem a faterodat nem fogom védeni.sosem késő az embernek rendbe tenni magát, de fiatalként hiba nem megtenni.

2012. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem sok , nekem pont a hasonló alak jön be :) legalábbis ami cm / kg ra írtál ha egyenletesen oszlik el akkor pont jó :)
2012. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!