Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlanátok?...

Milyen fogyókúrát ajánlanátok? F/17/175cm/75kg

Figyelt kérdés

Az elkövetkező egy hónapban szeretnék minél többet leadni.

Összesen olyan 10 kgot szeretnék.

F/17/175cm/75kg.


Milyen fogyókúrát ajánlanátok?

Én a szénhidrátmentes(atkins)-en gondolkozom.

(Legyetek szívesek olyan válaszokat adni csak ami a kérdésemre válasz, olyat ne, hogy ne fogyókúrázz stb.)

Köszönöm előre is :))


2010. júl. 22. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én párom 21éves 180 magas és kb 65 kiló. Minden bordája kint van! Ha zavar a súlyod ne diétázz hanem kezdj gyúrni!
2010. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ilyenekkel foglalkoznod, mert még fejlődésben vagy. Inkább sportolj!
2010. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem hiszem el...de ha mar minden aron fogyni akarsz,ajanlom neked Norbi Update-modszeret,mert meg fejlodesben vagy es a szervezetednek mindenre szuksege van.pont ezt engedi ez a dieta,csak arra kell figyelned,mit mikor eszel.az Atkins-dietaval bizonyara fogynal,de elegge drasztikus,mind a szenhidrat megvonasa,mind a kilok vesztese. raadasul nagyon pontosan oda kell figyelni a szenhidrat novelesere. eleg keves a rost bevitele is,hosszu tavu hatasa nem ismert. nem beszelve arrol,hogy amint elerted a kivant sulyt es visszaallsz korabbi taplalkozasodra,visszaszeded - a duplajat.mert lassuk be,ki az,aki egesz eleten at fogyozni akar?ajanlom meg figyelmedbe a mediterran-dietat is!nagyon jo!sok sikert.
2010. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

ha még nem halottál a bmi kalkulátorról, akkor most fogsz, kiszámoltam neked és íme az iszonyú válasz:


Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb férfinek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!


Szedd össze magad, sportolj, fiatal vagy, biztos vannak barátaid, élj egy kicsit, vigyázz hogy ne engedd el magad, és legfőképp értékeld amid van...

2010. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érdekes nekem nem ez jött ki :)

Mondjuk lényegtelen is, mivel az a lényeg, hogy én, hogy érezném/érzem jól magam és nem a matematika...

2010. júl. 23. 14:29
 6/9 anonim válasza:
ne merd ISMÉTLEM NE MERD MEGTENNI !:D INKÁBB SZEDJÉL FEL MÉG VAGY 5 KG IZMOT ÉS KÉSZ
2010. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bubuzéla ***** válasza:
Testömeg index, az aztán nagyon sokat tud. Simán lehet valakinek vékonyan is pókhasa, tök mindegy a súly. Tesformálás: normális tiszta táplálkozás súlyzós és aerob edzés. És nem kúra, hanem életfogytig tartó életmód!
2010. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia!én a 90 napos diétát csináltam...tavaly áprilisban kezdtem és most már 29 kilót adtam le.Most kezdek tornázni is,de utálom...:D Am szerintem se kellene fogyóznod,de ezt csak te tudod,h mikor érzed jól magad a bőrödben :) . 17/L
2010. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen súlynál hiába is fogyóznál, nincs nagy mértékű felesleg ami le menjen rólad, szóval sanyargatnád magad. sportolj inkább, több zöldség gyümölcs, és pár kg lemegy ennek hatására rólad. De 75 kgnál, ne akarj 10 kgot leadni, mert képtelenség.
2010. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!