Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg fogynom kéne?

Szerintetek tényleg fogynom kéne?

Figyelt kérdés

Én sose gondoltam erre, elégedett vagyok magammal, a barátom is az velem, és igazából ez a lényeg.

De mostanában gyakran szembesülök azzal, hogyha ilyen kövérség, súlyfelesleg téma jön szóba, rám azt mondják, hogy azért lenne mit fogyni. Annyira rosszul esik, főleg hogy magamtól eszembe se jutna, hogy elégedetlenkedjek, de azóta nem látom magam szépnek, barátom előtt is próbálom rejtegetni magam, ez semmi jóra nem vezet így :(

175 cm vagyok és 59 kg, ez évek óta nem változik, 20 éves vagyok. Szerintetek ha eljárnék valamit sportolni az elég lenne? Mi lenne jó ilyen célra? Vagy hogy kéne ideálisan kinéznem?

Tudom, hogy ez nem valami óriási felesleg, de nagyon rossz érzés, hogy többször is mondták már ezt nekem, úgy érzem valamit tennem kell ellene!


2012. jún. 28. 01:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A súlyod jónak tűnik teljesen de egyetértek Smartguy-jal(nem először és nem is utoljára gondolom:)) hogy IZMOSODNI lehetne, mert lehet hogy a súlyod oké de ránézésre mégse oké.

Én is így vagyok most ezért a futásom mellett már súlyzós edzést is csinálok, bár én kilóra is több vagyok mint te. (177/65) Plötty voltam/vagyok a rendszeres mozgás ellenére is!

2012. jún. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Smartguy86 ***** válasza:

A plöttyedtség nem egyik napról a másikra, sőt nem egyik hónapról a másikra tűnik el! Főleg nőknél nem, akiknél az izomépítés 10x nehezebb, mint a férfiaknál. Itt években kell gondolkozni! Elvégre évek kellettek ahhoz is, hogy a plöttyedt test kialakuljon, mégis mindenki azt hiszi, hogy 2 hét alatt minimum Rubint Réka, de átlagban inkább Cindy Crawford lesz belőle...


Azokról nem is beszélve, akik mindezt a fotelban ülve egy netről rendelt kétes eredetű kapszulától várják...

2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Esetleg valami tanácsod van, hogy milyen mozgás lenne ideális? Nem baj, ha fárasztó, időigényes vagy ilyesmi, belefér bármi, és nem kell a gyors hatás se, inkább a tartós.

És még valami, az étkezést mennyire kéne megváltoztatni? Vagy főleg a mozgásra figyeljek?

2012. jún. 28. 17:23
 14/15 Smartguy86 ***** válasza:

Gyökeres változás kell mind étrend, mind pedig mozgás terén. Az életmódod határozza meg, hogy hogy nézel ki. Olvasnivalót tudok ajánlani, ezzel el tudsz indulni - minden alap benne van, amit tudni kell étkezésről és edzésről:

[link]

2012. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még nem olvastam végig, de eddig valóban jó kiindulásnak tűnik!
2012. jún. 29. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!