Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg fogynom kéne?

Szerintetek tényleg fogynom kéne?

Figyelt kérdés

Én sose gondoltam erre, elégedett vagyok magammal, a barátom is az velem, és igazából ez a lényeg.

De mostanában gyakran szembesülök azzal, hogyha ilyen kövérség, súlyfelesleg téma jön szóba, rám azt mondják, hogy azért lenne mit fogyni. Annyira rosszul esik, főleg hogy magamtól eszembe se jutna, hogy elégedetlenkedjek, de azóta nem látom magam szépnek, barátom előtt is próbálom rejtegetni magam, ez semmi jóra nem vezet így :(

175 cm vagyok és 59 kg, ez évek óta nem változik, 20 éves vagyok. Szerintetek ha eljárnék valamit sportolni az elég lenne? Mi lenne jó ilyen célra? Vagy hogy kéne ideálisan kinéznem?

Tudom, hogy ez nem valami óriási felesleg, de nagyon rossz érzés, hogy többször is mondták már ezt nekem, úgy érzem valamit tennem kell ellene!


2012. jún. 28. 01:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ezekkel az adatokkal lehetetlen, hogy súlyfelesleged van!
2012. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér. Szerintem ne fogyózz.
2012. jún. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dehogy kéne fogynod, inkább nagyon is vékony vagy ezekkel az adatokkal!
2012. jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ó, bárcsak ennyi lennék. 176 cm vagyok és jelenleg 76.5 kiló. Fogyózok január óra, a cél nekem 68 kg. Szerintem 59 kilóval vékony vagy, nehogy fogyózz!
2012. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1. Ma az a divat, hogy a "barátnök" mindenki mást túlsúlyosnak találnak, mert akkor nekik jobb a közérzétük, nem érdemes hallgatni rájuk.

2. Ilyen magasság és súly mellett kövér NEM lehetsz.

3. Ha eddig meg voltál magaddal elégedve meg a barátod is, akkor most nem engedd, hogy ilyen hülyeséggel tönkretedd amgad meg a kapcsolatotokat is.

4. Az viszont nem árt, ha elkezdesz sportolni, ugyanis az mindenképpen egészséges.

5. Fogynod nem kell, de hiznod sem - és idövel majdnem mindenki elkezd "raktározni". Ennek megelözésére jó, ha rendszeresen mozogsz, igy az alakodat is tudod formálni, karban tartani.

2012. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Smartguy86 ***** válasza:

Fogynod biztos hogy nem kell. Viszont a sportot (edzőtermet főleg) én is támogatom, mert az izomzat fejlesztése javíthat a testkompozíciódon. Egy lánynak se lenne hátrány, ha megizmosodna kicsit, mert vonzó tud lenni a sportos testalkat.


ui: Néha azért hiszik egyesek, hogy felesleg van rajtuk, mert a kevés testzsírjuk számottevően meglátszik rajtuk, mivel az izomzatuk fejletlen, így nem az adja a fő formákat, hanem a csontozat meg a zsírpárnák (mindenki zsíros valamennyire, még a ketózisban lévő szálkásító bajnokok is!).

2012. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ne fogyózz, ez marhaság! Én 162 cm vagyok és 59 kg. Szerintem ez is épp jó. Ne hallgass másra. (azért nézd meg ki teszi ezeket a megjegyzéseket, lehet hogy féltékeny? :D)
2012. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak irigykednek, szerintem éppen jó a súlyod, sőt, még 1-2 kg plusz sem számítana soknak.

A sportolás attól függetlenül nem árt, csak szebbé teszi az alakot, nyugodtan kezd bele, de ne fogyózz.

2012. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A sportolást akkor azt hiszem mindenképp elkezdem, végülis ártani biztos nem fog, és kedvem is lenne hozzá, csak valahogy sose kezdtem el, de most már eldöntöttem, hogy fogok. :)

2012. jún. 28. 10:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogyni nem valószínű, hogy kell. Azonban lehet 1 gramm izom nincs rajtad és teljesen tónustalan, puha tested van. Így még vékonyan is tűnhetsz kicsit "kövérnek". Sportolj mindenképp.
2012. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!