Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy tovább...

Mit tehetnék, hogy tovább fogyjak?

Figyelt kérdés
A tavaly télen fogtam neki jobban odafigyelni a táplálkozásomra és mozogni. 67kg-ról indultam, majd nyárra elértem az 54kg-os súlyt. Azóta egy dekát se sikerült fogynom. Megjegyzem, hogy azóta is mozgok (télen futok, nyáron biciklizek), az étrendemen nem változtattam, nagyon nem is tudok, mert cukorbeteg vagyok. Mit tehetnék, hogy tovább fogyjak? 165cm a magasságom, ha ez számit valamit?

2012. jún. 26. 11:43
 1/2 anonim válasza:
szerintem nem kell tovább fogynod. Nagyon szépet fogytál egyébként, gratula :). Az utolsó egy-két kiló amit még le akarsz adni, ált. nagyon nehezen megy le. Szerintem 165 cm-hez tökéletes az 54 kg, biztos jó alakod lehet.
2012. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én 120kg-ról fogytam máskor 72re, most 95kg vagyok orvosi tanácsra, mivel több mint 2m vagyok, és 17 éves.

Na, én nyáron figyelek,hogy este már ne egyek túl sok szénhidrátot, nehéz kaját. Amúgy nyáron az emberek általában fogynak mivel a hőség miatt a szervezet nem kíván annyi élelmet mint pl. télen. Sok vizet igyál, estelente járj futni. A fogyásnál nekem volt,hogy egyszer nagyon mentek le a kilók, máskor alig alig ment le pár dkg. Én ilyenkor úgy csináltam,hogy a pályán egy kört szép, közepes tempóban, a másik kört olyan gyorsan futottam ahogy csak tudtam! Kerüld a túlzott sós ételeket, mert a só benntartja a vizet! Az én étrendem leírhatnám, de mivel sajnos cukorbeteg vagy, nem teszem.

Sok sikert! Menni fog, csak ne add fel! ;)

2012. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!