Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Kérlek...

Hogyan fogyjak le? Kérlek csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és kb. 90 kiló...Tudom, most mindenki elképzelt egy hájas tehenet, pedig azért ennyire nem súlyos a dolog ebből a szempontból.

Szóval, arról van szó, hogy a súlyom mellett elég edzett vagyok, így nekem a normális ilyen 75 lenne, ezt mondta az orvosom télen, mikor beteg voltam. 172 cm vagyok. Viszont azt a 15öt kb, ami rajtam van, azt combra és fenékre híztam, mivel a hasam tök lapos. Hogyan adjam le ezt a 15 kg-ot? Olyan módszerre lenne szükségem, egy olyan méregtelenítő és -fogyókúrára, amivel mondjuk nyár végéig maximum le tudom ezt adni. Ötletek? Mozgást nem kell mondani, mivel sportolok. (Röplabda,foci.)


2012. jún. 23. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A napi étel mennyisége legyen kb. annyi, mint a kalkulált napi alapanyagcseréd. Ez úgy 1700-1850 kcal. Nem biztos, hogy sikerül nyár végére, mert az egészséges fogyási ütem 0,5-1 kg hetente.
2012. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem értem hogy lehetsz 90 kiló

akkor vagy nagyon sokat eszel vagy kevés az a mozgás


heti 3-4 szer mozogj és iktasd ki a kajádból az édességet cukros üdítőket meg a nagyon zsíros dolgokat

2012. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyit sportolsz?


Ami egyszerre méregtelenít, és ettől fogyni is fogsz:

- ki kell iktatni, mindent ami cukros. A cukor nemcsak egészségtelen, és függővé tesz (tapasztalat) de cukorbetegség is kialakulhat, hízás. Felviszi a vércukrod, utána hirtelen leesik, ismét enni akarsz fél óra múlva. Ezenkivül vizet köt meg a szervezetedben, tehát plusz kilók jöhetnek fel, ha valaki hirtelen sok cukrosat eszik (karácsony: szaloncukor)

- a só is rengeteg vizet köt meg. A méregtelenítő diéták alapja, hogy teljesen elhagyod a konyhasót, sőt tengeri sót se használj!


Ha eddig sok sósat, cukrosat ill. szénhidrátban gazdag (rizs, krumpli, kenyér, tészta) ételeket ettél az első pár nap alatt lemehet akár 3 kg is, mert sok vizet kötöttél meg. de az csak víz, nem zsír! Ha ismét visszatérsz majd a sós, cukros, szénhidrátgazdag étrendre, ismét "feljön" majd pár kg víz.

- a méregtelenítésgyógyteákkal, gyümölcsökkel, zöldségekkel, és sok rosttal (barnarizs, zabpehely stb) történik

- érdemes mindent kerülni, amiben színezék, tartósítószer, mesterséges cucc van. Ne vegyél konzervet, ketchupot, semmi ilyesmit.


Miket eszel?

2012. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!